Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

2016.04.21 raczdavidzsolt

Itt a vég. A befejező részben kiderül, hogy sikerül-e megdönteni Snow elnök hatalmát és hogy Katniss a két ifjú titán közül végül kit választ. A zsarnokságot, a manipulációt és a propagandát alapszintre helyező, nem túl rózsás jövőképet festő mozit s... Több

2015.07.21 london2012

Mint az előző részek ez is remekül sikerült megcsinálni jó a forgatókönyv jó a rendezés még jobbak a színészek Mindenképpen érdemes megnézni minden részét.

2016.05.21 Gecko

Szörnyű, egyszerűen unalmas az összes rész. Nem ezt vártam, pedig sokak nagyon jó véleménnyel vannak róla. A kritikusok sem húzták le szerintem eléggé. Nem sok a harc jelenet benne annál több az unalmas és lapos lelkizéses párbeszéd.

2015.06.10 fancsi094

Ez még rosszabb mint a könyv. Gyűlölöm amikor két részt csinálnak egy részből, mert az esetek többségében csak időhúzás tele sallanggal. Tekintve, hogy a trilógia harmadik része már könyvben is csak időhúzás volt, nehéz lett volna egy pörgős filmet csinálni belőle, de így...egyenesen lehetetlen

2015.06.05 Mr. Z

Borzasztó film. Nem értem minek kellett ezt erőltetni. Az első rész se volt egy nagy pukkanás és csak azért is tovább erőltetik... Nem jött be. Értékelhetetlen egy film, semmi akció csak a nagy semmit lökték elénk. Elszomorító.

2015.03.27 fagitta

Szerintem a sorozat legsilányabb része. Nulla esemény, nulla izgalommal. Kevés akció, sok időhúzás. Ettől azért sokkal többet vártam volna!

2015.03.25 Aranyhal

Szerintem nagyon jól összerakott film. A színészek is nagyon jól alakítanak benne. A film pörgős, nem hagy unatkozni. Az összes részt tekintve talán ez tetszett a legjobban.

2015.03.27 drsolomon

Az első két rész után nagy csalódás. Se eleje, se közepe, se vége. Elindul a cselekmény, és nem érezzük a haladást. Ehelyett nevetségesen sok a lelkizés, és az egy helyben toporgás.

2016.07.25 feketerigous

Az éhezők viadalának eddigi legrosszabb része. Barátnőmmel néztem, de egyikünknek sem nyerte el túlságosan a tetszését. Az előbbi részek sokkal, de sokkal jobbak voltak. Nem mondom, senkinek sem, hogy ne nézze meg, csak ne várjon olyan sokat ettől a résztől, mint az előzőektől.

2015.11.23 somi

Sajnos egyre inkább igaznak bizonyul az, hogy a látványfilmekkel lehet sokat kaszálni. Pedig az igazi értékeket a sokak által művészfilmnek titulált alkotások hordozzák.

2015.06.04 sonyxxx

Sajnos elkövették azt a hibát, amit mostanában minden sorozatban elkövetnek, hogy túl sok részre szedik amiatt, hogy több pénz jöjjön be érte. Kár volt szét szedni az utolsó két részt, mert így erre a részre eléggé kevés tartalom jutott, igazából nem... Több

2015.03.24 szafffy

Önálló filmként sajnos nem élvezhető. Elmegy néha kissé drámai irányba, és egy problémakörön vívódik sokáig. Néha vontatott és erőltetett.

2016.02.16 dóri

A könyv sorozat elolvasása után néztem csak meg a filmet és nagyot nem csalódtam. Maguk a könyvek is ifjúsági regények, amik próbálnak eszméket közvetíteni kisebb-nagyobb sikerrel. Ami tetszett, hogy végre egy női főszereplője van egy ilyen jellegű alkotásnak, de ezen kívül közép szerű.

2015.12.28 Luxury

Én nem bánom, hogy kettédarabolták az utolsó részt, így tovább lehet élvezni a filmet :) Viszont ez a rész a többihez viszonyítva kissé gyengére sikeredett. Vannak benne elég ,, elesett,, részek