Az elhagyott bolygó

Screamers

2020.09.06 Interfectorem Sabnock

Nem tudom,ki csinálja itt a besorolásokat,de ezt a filmet a horror kategóriába besorolni,felelőtlenség.Max egy sci-fi,amiben van egy-két keményebb,ijesztőbb,félelmetes képsor.A történet is gyengécske,és kifejezetten nem is igazán szól semmiről sem.

2020.07.02 Yosihiro

Az elhagyott bolygó

Most így nyár idején nagy melegben gondoltam megnézek egy jó kis Sci-Fi -t . A választásom erre a filmre esett ami a címéből adódóan egy egy elhagyott bolygón lévő történetet mesél el. Igazából a történet nem tudott úgy lekötni hogy érdekesnek találjam a filmet. Valahogy nem éreztem azt, hogy ez Sci-Fi lenne hanem egy thriller inkább. Kevés olyan rész volt a filmben ahol igazából izgulni lehetett volna inkább vártam a kiszámíthatatlant, de ez csak a végén kaptam meg de ez sem okozott igazi meglepetést. Összességében a forgatókönyv jó a rendezés már nem annyira nagyon sablonos és igazi váratlan kameraállásoktól mentes. A szereplők nem tudnak a forgatókönyv adta szerepnél többet adni beleszürkülnek egy közepes szerepbe ez alól nincs kivétel. A hang és zenei effektek csak a közepes színvonalat ütik meg. Így egy közepes filmet kapunk amit három csillaggal tudok jutalmazni. A szereplők sem tudtak a filmben olyat nyújtani ami miatt jobb lett volna az összkép. Talán a végén lehetett egy kicsit izgulni és meglepődni valamint a mackó sejtelmes mozgásán ami talán egy folytatásra is adott volna okot! Igazából egy nagyon közepes költségvetésű érzelmetkől színészi játéktól mentes közepes film. Egyszer nézhető kategória sok jóra ne számítsunk talán a Sci-Fi kedvelőinek lesz benne némi örömük de semmi több. Üdv Yosi

2017.01.28 ANdraS

Annak idelyén nagyon jó sci-fi volt ez, moziban láttam Budapesten. Igen nyomasztó légköre van és igaz, hogy a trükkök most már nem igazán mutatnak jól, az ötlet és a forgatókönyv még mindig nagyon modern és aktuális.

2015.05.03 DarkLion

Én olvastam, Dicket nem sokaknak ajánlom, pláne nem a megfilmesített verziót. Van benne valami teljesen egyedi, de mint filmes munka...háát..kétségkívűl, amíg elismeri a b kategóriát, addig nem árt vele senkinek.

2015.06.10 alien007

A scifi rajongóknak egy finom kis csemege. Semmi bonyolult, csak egy kis lazulás a fáradt agynak...