Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Az esemény (2008)

The Happening

Az esemény

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Imádom az ilyesmi eszes katasztrófa, világvége filmeket. Bár azért a végén ennél egy kissé több magyarázatot is meghallgattam volna. Ütős volt az alapstory, bár az a megcsalásos szál nem igazán illett bele szerintem a csaj részéről.

indingo   2016. 02. 18.

Nekem nagyon tetszett a film alap története, hangulata. Kezdetben azt hiheti az ember, hogy már megint az UFO-k vannak a dologban, de ehelyett egy egészen más dolog áll a háttérben, amely akár - persze nem ilyen szintekig -, komolíabb hatással is lehet az emberiségre vagy már van is!

rbernadett   2015. 06. 09.

Ez a film engem nagyon felzaklatott, nem is tudtam végignézni.

Deku   2017. 11. 20.

Nem volt meg benne minden amit elvárhattunk volna egy ilyen típusú filmtől. Simán vártam volna még több pörgést izgalmat vagy nem is tudom. Nem rossz ez csak szimplán gyenge.

Szilonka   2017. 06. 06.

Nem mindennapi történet, ahol nem zombik vagy ufók a fő ellenség, hanem valami egészen más. Szeretem az ilyen filmeket, amellett, hogy eléggé felkavaró.

163,4 millió dollár bevételt produkált a film.

(LionelMessi10)

A filmnek 48 millió dollár volt a költségvetése.

(LionelMessi10)

A film 91 perces, a rendező eddigi legrövidebb filmje.

(magyaristvan)