Az óriásölő

Az óriásölő

Jack the Giant Slayer
zsuzsa

A világot egykoron óriások uralták, ám idejük leáldozott. Egy nap azonban a parasztlegény, Jack (Nicholas Hoult) egy ballépése folytán ismét elszabadulnak. A király (Ian McShane) bátor lovagjainak, és persze magának Jacknek kell szembeszállnia a legendás szörnyekkel, és megvédenie a népet,… Több

Rendező: Bryan Singer
Premier (HU): 2013.03.28.

2021.12.29 drg0602

Teljesen jó kis történet! Nekem tetszett. A látványvilág, a történet helyén van. A színészek szimpatikusak. Mindenképpen érdemes egyszer megnézni. Szuper jó alkotás! 8/10

2021.12.12 Artemisia

Mese élő szereplőkkel

Bryan Singer alkotása ízig-vérig mese, csak épp élő szereplőkkel, így a mese műfajának minden előnyét és hátrányát magán hordozza. A brit folklór egyik legnépszerűbb történetét, Jack és az égig érő paszuly mondáját igyekszik némi vérfrissítéssel ell... Teljes kritika

2017.04.10 indingo

Tetszetős mese, már többször láttam. Nem egy eget verő történetű film, de teljesen élvezhető. Pici humor van benne és jó a szereposztása is. Az óriások jó randák.

2017.09.24 Deku

Nagyon ígéretesen kezdett a film, konkrétan örültem, hogy végre ennyire izgalmas darabot fogtam ki. Aztán az egész átcsapott egy nagyon néző vadász üzemmódba ami nem állt jól neki.

2016.05.27 Orosz István

Elég jó kis filmet csináltak ebből a kis népmeséből. A látvány minden ott volt. Igazából nekem nagyon tetszett. Ez egy jó feldolgozás. Le a kalappal egy ezeréves gyerekmeséből ilyen jól kihozni. Egy két humor található benne. Az óriások jól kidolgozva.

A film készítői majdnem 200 millió dollárt tapsoltak el, hogy létrejöhessen ez a film.Szerző: gazsika1978

Stanley Tucci a szerep kedvéért egyszer- kétszer megvillanthatta brit akcentusát.Szerző: gazsika1978

A filmben kétszer is látható egy arany hárfa, ami az eredeti meséből származik.Szerző: kázsé

Stanley Tucci volt az egyetlen nem brit tagja a stábnak, ennek ellenére brit akcentussal beszélt, mert mindig is el akart játszani egy brit szerepet.Szerző: kázsé