Képek
Videók

Harleen Sahni, az igénytelen recepciós és a vonzóan misztikus külsejű Rajveer Nanda egy véletlen folytán autós üldözésbe, golyózáporba és nemzetközi bűnüldözésbe keveredik, miközben a lány idővel megbizonyosodik arról, hogy a fiú valójában jólelkű, rendes és megbízható.

(erare)

2016.11.26 e-batta

Már csak a dalok és táncok miatt is megéri megnézni

Ezzel a filmmel kapcsolatban az első benyomásom az volt, hogy Hrithik Roshannak elmentek otthonról. Mivel elvált a feleségétől, senki se kritizálja, gondolom, nincs aki megmondaná neki, hogy túlzásba vitte a szálkásítást. A teste legalábbis nálam már... Teljes kritika

2015.07.13 PinkPetra

Szerintem maximum néhányszor megnézős. Jókat lehet rajta nevetni, néha nem tudtam eldönteni, hogy komolyan vegyem-e, vagy direkt poénnak szánták az adott jelenetet :D Csajos akciófilmnek viszont jól megállja a helyét, ha bollywoodi romantikusnak (nekem) nem.

Hrithik legelső filmjében a Bhagwaan Dadában (1986) ahol mindössze 12 éves gyerekszereplő volt, karakterét megölte a film gonoszát alakító Danny Denzongpa. De 28 évvel később a Bang Bang! hőseként végre Hrithik Roshannak sikerült megölnie a Danny Denzongpa által alakított negatív karaktert.Szerző: e-batta

Rajveer szüleinek otthonában a fénykép, amely Rajveer/Jai-ről készült, Hrithik 2004-es Lakshya című filmjéből származik, Jai anyja megemlíti, hogy fia Kargilban állomásozott, ahol a Laskya-beli karaktere harcolt.Szerző: e-batta

Hrithik Roshan agyműtéten esett át, egy vérrögöt távolítottak el belőle, mert a forgatás alatt megsérült az egyik jelenet felvétele közben.Szerző: e-batta

A film a 2010-es Kéjjel-nappal (Knight and Day) című Tom Cruise, Cameron Diaz hollywoodi film feldolgozása.Szerző: e-batta