Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

NGN   2020. 02. 02.

Totális agymenés Bay módra. Látványos autós üldözések, átlagos történettel. Egynek elment, de nem világmegváltó alkotás.

HETEDIK   2019. 12. 14.

A kezdés egyből berúgta az ajtót, az Alfa Romeos rodeótól az embernek leesik az álla, azt hittem Bay ismét egy Bad Boys 2-vel rukkol elő, de sajnos a későbbiekben már közel sem tudja hozni ezt a szintet. Az is sokat elárul hogy Netflixre gyártott, szóval a színvonal nem lett magasra helyezve finoman szólva sem. Egyszer el tud szórakoztatni, de semmi több. Bay-nek vannak ennél jóval maradandóbb filmjei.

fcbnandi   2020. 01. 05.

rossz

Max fél órát néztem belőle, de nem bírtam tovább, mert nézhetetlen, unalmas, se eleje, se vége. Annak való, aki a látványra megy. Engem hagyjanak békén az ilyen marhaságokkal.

MP170506   2019. 12. 31.

Nekem nagyon tetszett! Jó volt maga a történet, jól volt felépítve és nagyon jók a karakterek, a színészek pedig nagyon jól hozzák. Szerintem nagyon jó alkotás!

Gecei   2019. 12. 13.

Hozta a Netflix színvonalát, sőt...

Minőségi akciófilm, vagány hangulat és zenék. Nagyon jól és kidolgozottan megvoltak csinálva az akciójelenetek. Logikai hibából itt is akadt pár, de még így is élvezhető maradt. Ebben a kategóriában nem igazán láttam jobbat az utóbbi időben. 5*

Aki tényleg képes csak az akcióra koncentrálni, annak bátran ajánlom, sőt nyugodtan ugorja át a felesleges „karakterépítő” jeleneteket, nem veszít semmit. több»

Szóval ez egyik szemem sír, a másik meg nevet, mert hiába élvezkedtem a nagy részében, amikor nem, akkor néha bizony vakargattam a fejemet, hogy ez bizony lehetett volna jobb is. Viszont agykikapcsolásra tökéletes, így mindenképpen adjatok neki egy esélyt. több»

Ez Michael Bay első filmje, mely nem a mozikban, hanem valamelyik streaming szolgáltató kínálatában debütál.

A Hatan az alvilágból Dave Franco és Mélanie Laurent második közös filmje a 2013-as Szemfényvesztők után.

A film forgatása 2018. július 30-án kezdődött meg és december 5-én ért véget. A főbb forgatási helyszínek: Los Angeles, Róma, Siena, Taranto valamint az Egyesült Arab Emirátusok (Al Ain, Abu Dhabi, Liwa Oasis).