Six Underground – Hatan az alvilágból

6 Underground

Ez Michael Bay első filmje, mely nem a mozikban, hanem valamelyik streaming szolgáltató kínálatában debütál. Szerző: hp

A Hatan az alvilágból Dave Franco és Mélanie Laurent második közös filmje a 2013-as Szemfényvesztők után. Szerző: hp

A film forgatása 2018. július 30-án kezdődött meg és december 5-én ért véget. A főbb forgatási helyszínek: Los Angeles, Róma, Siena, Taranto valamint az Egyesült Arab Emirátusok (Al Ain, Abu Dhabi, Liwa Oasis). Szerző: hp

A film költségvetése 150 millió dollár volt, amivel a Six Underground - Hatan az alvilágból a streaming szolgáltató második legdrágább produkciója lett a Will Smith főszereplésével forgatott Bright után. Szerző: hp

A Netflix egy teljes akció franchise-t tervezett felépíteni Ryan Reynolds karaktere köré. A Hatan az alvilágból ennek a franchise-nak az első filmje. A további folytatások sorsa a nézőszám függvénye lesz. Szerző: hp

A filmet nem fogadták túlságosan lelkesen a kritikusok. A Hatan az alvilágból jelenleg 39 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon. Szerző: hp