Six Underground – Hatan az alvilágból

6 Underground

2022.12.22 Findzs

Semmi extra

Csak egy újabb Bay film. Ami látványos de üres. 5/10. De csak Adria Arjona miatt, mert szép. :)

2019.12.14 HE7EDIK

A kezdés egyből berúgta az ajtót, az Alfa Romeos rodeótól az embernek leesik az álla, azt hittem Bay ismét egy Bad Boys 2-vel rukkol elő, de sajnos a későbbiekben már közel sem tudja hozni ezt a szintet. Az is sokat elárul hogy Netflixre gyártott, sz... Több

2021.11.25 Harper

Pörgős akcióorgia

Azt tudtuk, hogy Michael Bay tud grandiózus látványfilmeket készíteni, de a Six Underground révén az is kiderült, hogy az akcióorgiáknak is nagymestere. Ez a produkció annyira pörgős, hogy szabályos biztonsági öv kell hozzá, legalábbis az elejéhez, mely nagyon "bekezd". A 6 fős kis csapat meredek bevetéseket vállal, miközben könnyedén és lazán szórja a poénokat is. A Six Underground leginkább a Fast & Furious-filmekhez hasonlítható, és bizony több területen is beelőzi azokat. Értékelésem az akciók és a pörgős tempó, illetve rendezés miatt: 70%. Talán nem az évszázad filmje, és kurosawai magasságokat se várjunk tőle, de szórakoztató és élvezetes 128 percet okoz, főleg, ha szeretjük az akciófilmeket.

2020.03.26 Shelby07

Ryan Reynold akármilyen szerepet játszik, jól áll neki. A film kicsit Deadpoolos volt, de pont ezért tetszett annyira. Izgalmas, akciódús és humoros volt, minden, ami egy jó filmhez kell. Mindenképp ajánlom megnézésre.

2020.06.07 BoBamburg Nézhetetlen

Alapvetően bírom Michael Bay filmjeit és Ryan Reynoldsot is nagyon csípem, de ez a film valami borzalmas giccsparádé. Két nekifutással is csak a háromnegyedéig jutottam, ott feladtam egy életre.

2020.08.24 stevepisti

Számomra teljesen rendben volt a film. Egy korrekt akciófilmet láthattunk egyszerű történettel, sok akcióval, jó karakterekkel, némi humorral. Nem hagyományos bosszúállós sztori, többször elhangzott a filmben, hogy "az akció végeztével rájuk nem fogn... Több

2021.10.25 Nk

Tipikus Michael Bay film. Rövid és egyszerű történet, amit fontosnak tűnő, de felesleges cselekménnyel leplez. Viszont az akciójelenetek kicsit látványosabbak, mint a legtöbb akciófilmben.

2019.12.31 MP170506

Nekem nagyon tetszett! Jó volt maga a történet, jól volt felépítve és nagyon jók a karakterek, a színészek pedig nagyon jól hozzák. Szerintem nagyon jó alkotás!

2020.01.05 fcbnandi

rossz

Max fél órát néztem belőle, de nem bírtam tovább, mert nézhetetlen, unalmas, se eleje, se vége. Annak való, aki a látványra megy. Engem hagyjanak békén az ilyen marhaságokkal!

2019.12.28 rainman

Színes-szagos, épp csak kissé suta akciófilm. Hangulatában eléggé hajaz a Bad Boys-ra, nem véletlenül, Michael Bay darab ez is. Sajnos Bay túl van már a fénykorán, már ha egyáltalán volt neki. Azért a 90-es években alkotott egy-két remeket, a már eml... Több

2020.09.16 Kanyi

Korrekt film nekem tetszett...szerintem jo az elgondolas csak meg a kivitelezesen lehetne csiszolni kicsit

2020.01.02 P

Pörgős, akciódús jó zenékkel megpakolt filmet kaptunk. Egyes hozzállás kicsit olya furává tette a filmet. Egyszer nem érdekelte, hogy mi lesz az akció kimenetele, máskor véresen komolyan, akár embert hátrahagyva ment előre. Érdekes volt.

2019.12.13 Gecei

Hozta a Netflix színvonalát, sőt...

Minőségi akciófilm, vagány hangulat és zenék. Nagyon jól és kidolgozottan megvoltak csinálva az akciójelenetek. Logikai hibából itt is akadt pár, de még így is élvezhető maradt. Ebben a kategóriában nem igazán láttam jobbat az utóbbi időben. 5*

2019.12.19 freeman

Király film