Lenyűgöző teremtmények

Beautiful Creatures

2021.04.04 Rea387147

Igaz, hogy lassan indul el a film, de aztán jó kis szerelmes sztori lesz belőle. Az egész filmet imádtam és imádom a mai napig, az elejétől a végéig. A végén az a lezáró jelenet nagyon jó lett. A film magáért beszél, és persze megérdemelne egy folytatást. Ez az egyik kedvenc filmem a sok közül. (✿◠‿◠)

2017.05.02 indingo

Olyan se füle se farka sztori. Rengeteg elvarratlan szállal, gondolom több részt terveztek, de nem lepődtem meg, hogy csak ez az egy készült.

2017.09.24 Deku

Totális bukás lett ez a film, ennél jobban nem tudom leírni amit gondolok. Kellett volna bele valami extra ami nem volt és a színészi teljesítmény is nagyon alul teljesített. Nem ajánlom.

2020.04.20 dailyfilmsan

A lenyűgöző teremtmények engem annyira nem nyűgöztek le. Egy lesarkított, boszis szerelmi történet, aminek ahogyan eleje sem, úgy vége sem volt. A látványvilágnak viszont egy pacsi. Az szép volt. Látszik, hogy tini közönségnek készült, így nekem annyira nem volt varázslatos, mint inkább elcsépelt és tucatfilm.

2017.07.26 Lonka

Nem volt kerek a film. Fellebbentettek ezt-azt és után nem vitték végig a dolgot. Kicsit hatásvadász volt az egész történet, amelyben a szereplők sem voltak túl szimpatikusak.

2017.12.18 Greeta

A legnagyobb problémám a filmmel, hogy alig történik benne valami. A srácnak is látomásai vannak a lányról, de hogy miért, mi a kapcsolat közöttük ki sem derült.

2017.05.30 vivikejencikelara

Sok jó rész van benne és igazán élvezhető. Bár lassan indul el a film de aztán jó kis sztori lesz belőle. Sokszor nem tudtam kiszámítani vajon most mi lesz Lena-val. A vége nagyon jó lett.

2021.01.16 Kanyi

Valamiért több elvarratlan szál van benne, és sajnos nem kapunk magyarázatot sok mindenre. Egy éjszakás film, de semmi több.

2017.12.30 authorgirlll

Kétszer láttam a filmet elsőre nem nyert meg, de aztán adták a tévében és akkor lekötött. Átértékelve nagyon jó volt a történet a mágikus szál bemutatása valamint a domináló sötét színek is a hangulat borultságát erősítették. Remek film laza estékre.

2015.04.25 adibandii

Imádom ezt a filmet.Ennek is olyan alkonyatos sztorija van,de nem baj,sőt.Szerintem sosem fogom megunni ezeket a filmeket.Szerelem,küzdelem és az egész olyan jol meg van csinálva.

2015.06.16 cunci

Nekem tetszett, bár a történet nem túl eredeti, de szerintem jól ki van dolgozva, mint ahogy a karakterek is. Jeremy Irons most halovány volt, de Emma Thompson jól játszott, na meg Viola Davis is. Bár azt hozzá kell tenni, hogy a könyv nyomába se ér, de mindenképpen megnézhető.

2015.04.22 mimi

Hibát hibára halmoztak, ami miatt végül a film is egy nagy hiba lett. Pedig a forgatókönyvíró-rendező Richard LaGravenese korábbi munkái alapján ennél sokkal, de sokkal jobbat vártunk.

2015.06.21 neeta92

Nekem tetszett. Igaz nem túl könyvhű az alkotás azonban igazán szórakoztató. Voltak részek amikor azt éreztem, hogy egyik helyzetből csöppenek a másikba minden felvezetés nélkül de ezt elnéztem.

2016.11.22 csocsicsoda

Én még mindig várom a folytatást - már nem azért mert annyira tetszett - hogy úgy miről is akart szólni ez az alkotás.