Lenyűgöző teremtmények

Beautiful Creatures

2015.03.26 Galway

Ez csak egyszerűen szánalmas.Annyira rossz, hogy ezt elmondani nem lehet. Semmi köze a könyvhöz. Az tetszett, de ez a film nem. Egyszerűen rossz. Uncsi, és sokkal többel vártam tőle. Oké, hogy egy feldolgozásnak nem kell szószerint adnia a könyvet, de ez még feldolgozásnak is rossz.:/ Sajnálom rá a mozijegy árát.

2015.08.14 Imádom Nagy Antalt

Sokan hívják a Lenyűgöző teremtményeket egy újabb Twilight-klónnak, de akik így gondolják, azok bizony csak felszínt akarják vagy tudják meglátni. Nem tudom tökéletesen leírni, hogy miért tetszett, de megfogott.

2015.05.08 Helgus

Pörgős, fordulatos, váratlan, nem közhelyes, és nem pusztán üresen romantikus, megfelelően emberi, és még szórakoztató is. Kellemeset csalódtam.Majd a film után elolvastam a könyvet ami már nagy csalódás volt!

2015.08.31 nagynesze

2018.03.27 Rowena430

Kétszer néztem meg a filmet, először és utoljára. A könyv ismerete nélkül tetszett a történet, és bár tele volt olyan dolgokkal, aminek az értelmét nem nagyon értettem, ettől csak még kíváncsibb lettem. A könyv olvasása után, igazából már csak arra t... Több

2015.01.28 Bernyke

A misztikus világ a kedvencem ! Imádom a filmet! *-* Már maga a történet jó!

2015.01.26 agnes

Imádom még mindig a filmet! Imádom a szereplőket és a karaktereket! A történet nagyon tetszett! Arra vártam, hogy megint egy unalmas happy end lesz, de nem így történt és ez tetszett!