Beckett (2021)

Ferdinando Cito Filomarino
Alicia Vikander
Boyd Holbrook

Lalee19   2022. 03. 10.

A film csaknem két óra tömör unalom, szenvedés amit inkább csak úgy lehet kibírni ha valaki a végére szeretne érni, hogy vagy alszik közben egy jót vagy sűrűn belepörget. De a legjobban teszi ha neki sem áll, veszteni semmit sem veszít, inkább időt nyer hasznosabb dolgokra.

Clairette   2021. 08. 14.

Ez egy nagyon rossz film. Csak azért nem egy csillag, mert vannak ennél rosszabbak is sajnos. Kezdve a szereplőkkel. Ez a Washington gyerek nem igazán ütött híres és kedvelt apukájára sem szépségében, sem tehetségben. Ami nem lenne baj, mert vannak í... több»

elekm90   2021. 09. 24.

Ígéretesen indult, a szép görög helyszíneknek és a profi operatőri munkának köszönhetően jól mutatott a film. Sajnos a rossz forgatókönyvön hamar elvérzett. Emberünk folyamatosan menekül, találkozik ezzel-azzal, de a 108 perc alatt a történet alig ha... több»

Lóri Ádámcsik   2021. 08. 13.

Nagyon gyenge

Sajnos végig kellett pörgetnem az egészet. :(

BoBamburg   2022. 02. 21.

Nem tűnt rossznak a leírás alapján, de nagyot csalódtam benne. Elég hamar unalmassá vált, általában azon kaptam magam, hogy épp mobilozok közben meg ilyenek, mert annyira nem tudott lekötni. Pedig egy akció/thriller esetében nem árt, ha megvan ez a képessége.

stevepisti   2021. 08. 16.

Ez egy végig mozgalmas politikai krimi. Semmi extrát nem lehet rá mondani, semmilyen téren. A sztori sem egyedi, láthattunk már sok hasonlót. Az ifjabbik Washington próbálkozik több, kevesebb sikerrel, nem volt ez olyan rossz.

kecsamstaff   2022. 01. 29.

Többet vártam

Eléggé unalmasan indul a történet, később egy kicsit érdekesebbé válik. A színésztől többet vártam, ezért is néztem meg. Volt már jobb szereplése is. A film története ugye nem újkeletű. A filmbéli partnere nem igazán illett hozzá, egyáltalán. Én ezt nem nagyon tudtam hová tenni. Egyszer meg lehet nézni.

Beckett rohanása Zeusz szikláitól Athénig tart, ahol egy politikai perpatvar kellős közepébe csöppenve kell, hogy megtalálja a számítását. Bár a megoldás módja maga zseniális, a vége valahogy egy kicsit mesterkéltre sikeredett, de mégsem annyira, hogy ne lenne élvezhető ez a majd kétórás, idegőrlő hajsza. több»