Nem kutya

Nem kutya

Best in Show

Öt kiállítási kutyatulajdonos a Mayflower Kennel Club Dog Show-ra tart. A stáb interjúkat készít velük a készülődés és a verseny közben. A kutyaszépségverseny az ember valódi énjét hozza felszínre. De kié lesz a fődíj?

(ZeroHero)

Premier (HU): 2001.09.06.

2023.05.16 Queen

Imádom, ahogy az egész kutyaszépségverseny álcájába bújtatott másfél órás őrültség nem más, mint az emberi természet hihetetlenül találó paródiája.

2019.02.23 dailyfilmsan

Jobbra számítottam, de csak egy átlagos katyvasz lett ez a film. Nem volt egy jó karakter aki miatt fenn maradt volna az érdeklődés. Ami miatt mégis végignéztem azok a kutyusok voltak. Felejthető darab, pedig szerettem volna ha jobb lett volna.

2015.08.16 doffy_joka

Nagy örömömre szolgált ezt a filmet megtekinteni, hisz ritka ma az olyan film, ami ennyire szórakoztató és nem egy üres héj. Különösen tetszett és hát bármikor újranézős.

2015.06.28 Buborék

Nagyon jó ez a fim, nekem tetszett. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Csak ajánlani tudom!

2017.01.22 geza11

Ez a film egy katasztrófa. Idegesítő baromság,ha sokáig nézem szellemi leépülést okoz. Nyolc percig bírtam,hátha lesz valami érdemleges,de csak a bicska nyílt ki a zsebemben. Emellett még egy Benny Hill is Oscar díjas remekmű.

Fred Willard összes jelenetét 2 nap alatt vették fel.Szerző: dailyfilmsan

Jim Piddocknak egyetlen nap alatt kellett leforgatnia összes jelenetét egy másik film miatt aminek nem csak írója de producere is volt. Szerző: dailyfilmsan

A filmben megjelenő bírák és professzionális szakértők azon felül, hogy statisztáltak a filmben még szakmai tanácsokkal is ellátták a szereplőket. Szerző: dailyfilmsan

A versenyen valódi bírák zsűriztek. Szerző: dailyfilmsan