Beszélnünk kell Kevinről

Beszélnünk kell Kevinről

We Need to Talk About Kevin

Eva feladta az önmegvalósítás és a karrier lehetőségét, hogy felnevelje Kevint. Kettejük kapcsolatát azonban nem a szeretet és a kölcsönös bizalom uralja. Kevin viselkedése egyre különösebb és egyre kevésbé elfogadható, Eva lelkében pedig egyre jobban megkérdőjeleződik, hogy vajon… Több

Forgatókönyvíró: Lynne Ramsay, Rory Stewart Kinnear
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2012.02.09.

2024.02.03 Interfectorem Sabnock

Mert beszélni kell róla, az már biztos!

Hihetetlenül döbbenetes anya-fia dráma/thriller/horror filmet rakott le elénk Lynne Ramsay, aki nagyon érzékenyen nyúlt a témához! Mi is a témaválasztás? Eva (Tilda Swinton) nem tudja szeretni a gyermekeit, és nem is nagyon tudja megérteni, milyen az... Teljes kritika

2020.02.07 Szilonka

Nagyon erős lélektani film, amelyre csak a történet megnézése után eszmél rá az ember. Nem mindennapi történet.

2020.05.22 elekm90

Nagyon jó film, zseniális rendezés, tele remek szimbolikus képpel és jelenettel, valamint két remek alakítással Tilda Swinton és Ezra Miller jóvoltából, mégis talán a kegyetlen témája és ridegsége miatt nem tudott teljesen lenyűgözni. Ennek ellenére mindenki nézze meg, mert érdemes.

2016.02.17 indingo

Eléggé megrázó film. Nálam a témán kívül az adta az érdekességét, hogy tudtam, hogy két időben játszódik a sztori, de nem tudtam, hogy melyik volt előbb.

2017.08.30 Deku

Nagyon szórakoztató lett ez a film. Imádtam a karaktereket benne, ez pedig szerintem alap dolog egy filmnél, a történet is nagyon rendben volt, sőt mi több, imádtam. Nagyon nagy kedvencemmé vált.

Az íjászatban használt céltábla színei (vörös, kék, sárga, fehér) minden egyes jelenetben ott vannak. Szerző: magyaristvan

A film Lionel Shriver azonos című regénye alapján készült.Szerző: rbernadett

30 nap alatt forgatták a filmet.Szerző: kázsé

Tilda Swinton már jóval azelőtt a film producere volt, hogy úgy döntött volna, játszani is fog benne.Szerző: kázsé