dulkap   2016. 05. 05.

Érdekes egy film volt ez, de semmiképpen sem rossz. Kicsit olyan, mintha az Olympus Fallen és a London Fallent ötvözték volna egy erdőben. Vannak benne persze totál életszerűtlen baromságok és meglepetéseket se kell nagyon várni a filmtől. De talán pont a meglepően rövid játékidő miatt, nem fullad unalomba és egyszer nézhető kis akció mozi estére.

Hetedik   2017. 03. 19.

Szerintem meg jó film, mondjon akárki akármit. Színészek minőségiek, kisgyerek szimpatikus és aranyos, Samuel mindig jó, Ted Levint meg jó volt újra látni. CGI-re se lehet panasz, elsőosztályú a látvány, amibe bele lehet kötni az helyenként a forgatókönyv és az üresjáratok. Azonban közel sem olyan nézhetetlen, ahogy azt sokan beállítják, jönnek ki ennél fényévekkel gyengébb filmek is amiket meg jóval nagyobb megbecsülés övez....dehát ízlések és pofonok!

kabel   2015. 07. 29.

Egy rettentően gagyi, felszínes és amatőr film volt a Big Game. Bár a filmben helyet kapott Samuel L. Jackson, jelenléte és szinészete olyan minimális hatással van bárkire is, hogy nem is értem, hogy válalhatta el ezt a teljesen értelmetlen filmet. Eredeti öletek helyett egyfolytában sablonokkal táplálkozik a sztori. A rendező előző filmjének szürrealitása azt hittem, itt is feltűnik majd, de inkább egy unalmas akciófilmet kaptunk. A gyerekszinész "szinészetéről" ne is beszéljünk, ha lehet.

mamiéstöti1   2016. 08. 06.

Nagyon jó kis film volt ez. Voltak benne újdonságok, érdekes szereplők, érdekesebb helyszíneken. Kicsit túlzó néhol.

Tomi   2015. 08. 20.

Nagyon unalmas béna film béna történettel. Nem volt a filmben semmi pozitívum. Talán annyi hogy nem egy hosszú film. Valószínűleg többször nem nézem meg :(

Jorma Tommila
Jim Broadbent
Ted Levine
Ray Stevenson
Mehmet Kurtulus

A Big Game így a legnagyobb jóindulattal is egy nagy semmi, amely egyszerre 3-4 műfajból is élvezhetetlenül keveset nyújt, miközben amint elkezdődött, már véget is ér. több»

A filmet 8,5M €-ból forgatták le 2013 őszén, Németországban.

(dulkap )

Az író/rendező Jalmari Helander szerette volna, ha Mel Gibson alakítja az elnököt.

(dulkap )