Ragadozó madarak (és egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)

MovieAddict
2020/02/05

A Ragadozó madarak minden kaotikussága ellenére egy egészen jól összerakott kis film lett, ami egy újonc rendezőtől igazán szép munka. A másik nagy pirospont a forgatókönyvírónak, Christina Hodsonnak (Űrdongó) jár, aki megálmodta ezt a nem mindennapi szkriptet. Több

Vox.hu
2020/02/10

Így az eszelős soundtrackre hangolt akciójelenetek változatosak és ötletesek, a poénok többször működnek, mint nem, illetve kapunk egy jó értelemben ripacskodó Ewan McGregort, aki lubickol a negédesen szociopata Fekete Maszk szerepében. Több

Supernatural Movies
2020/02/11

A film számomra tehát elég vegyes összképet eredményezett, mert amikor működik, akkor nagyon jól szórakoztam és csak faltam a látottakat, de sajnos a fantasztikus jelenetek mellé jutottak legalább ugyan olyan mértékben üres, helyenként elég semmilyen eseménysorozatok is. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2020/02/13

Gothami Girlpower
A Birds of Prey piszok szórakoztató lett, látványos és humoros, de még mindig van hova fejlődni. Mindenesetre erre a mozira érdemes lesz jegyet váltani. Több

KULTer.hu
2021/01/27

Margot Robbie elszabadul
A Warnernek, illetve a DC-nek az utóbbi években nem nagyon ment a szekere, már ami a szuperhősmozikat és képregény-adaptációkat illeti. A kritikusok és a nézők által egyaránt ajnározott Joker inkább szabályt erősítő kivétel volt, a legújabb DC-mozi, a címe ellenére Harley Quinnről szóló Ragadozó madarak pedig csak szimplán a szabályt erősítő, kaotikus őrültség, amelyben semmilyen rendszer nincs. Bár ezt legalább maga a narrátor-főhősnő is elismeri. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!