Bosszúállók

The Avengers

2021.02.15 moviemafia

A Marvel filmeket lehet imádni vagy utálni, de az biztos, hogy mindegyiknek megvan a maga varázsa. Nyilvánvalóan klisé klisé hátán, de ettől függetlenül minden sci-fi, szuperhős rajongó nyálcsorgatva fogja végignézi a Bosszúállókat a pörgős képi világa és remek zenei aláfestése miatt.

2018.03.23 NFG

Én nagyon szeretem a Marvel filmeket! És nagyon örültem, hogy egy filmben láthatom ezeket a szuperhősöket! Bár külön-külön jobban tetszettek, azért így is nagyon élveztem!

2016.05.05 hell.l

A Marvel filmek közül ez a darab a kedvencem. A történet kiváló, a látvány magával ragadó. A forgatókönyv is rendben van. Egyszerűen tökéletes film lett. Nagyon jól megoldják ezekben a filmekben a kapcsolatot egymás között. Például az ezt követő Vas... Több

2020.05.04 acura steve

Nagyra értékelt film, de csak a stáblista miatt! Eleve a szuperhősös filmek nem jönnek be

2016.06.29 trixxy

Szerintem zseniális film, vicces és látványos, semmiképpen sem egyszer nézős.. Igazság szerint belecsaptam a közepébe, eddig csak néhány Marvel filmet láttam, így aztán még sokszor nem tudom ki kivel van, de ami késik nem múlik... Azt hiszem szépen lassan az összes előzmény filmet újra kell néznem.

2015.11.21 irongozu

Ez az első rész még úgy ahogy tetszett, a következőn már elaludtam. Valószinűleg csömöröm van a szuperhősöktől.

2019.04.17 iq.csabi

Kifogásolhatatlan. A bosszúállók első filmje ami brutálisan jó. Méltó előzménye egy Infinity War - Endgame párosnak

2017.01.20 Olivér Rózsa

Jó film hozza a marvel stílust. Vicces pőrgős sok akcióval megspékelve. Tudom ajánlani teljesen kikapcsolódást nyujt a film

2019.02.05 Vágottszemű

Nagyon tetszett a film, jó volt együtt látni a Marvel karaktereket. A történet is jó volt. Nagyon tetszett az, hogy próbálják megmenteni a világot Lokitól.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Joss Whedon - véleményem szerint - ebbe a filmjébe minden tudását beleadta... A látvány világa magáért beszél, a történet nincs agyonbonyolítva; arányos cselekményfelépítés, ennek köszönhetően nem csak akcióorgiákat kapunk, hanem humoros, poénos jele... Több

2016.02.10 Megamovie

Minden a Vasemberrel kezdődött majd nem sokall később a többi kevésbé ismert Marvel hős is saját kalandot kapott. Ezeknek a kalandoknak a csúcspontja 2012 es Bosszúállók melyben a hősök rájönnek hogy egyként is remek egyéniségek ugyan de a Chitaur... Több

2016.02.12 Balint

Végre egy igazi giga crossover itt volt az ideje, és habár többet vártam első fecskeként azért jól teljesített csak az a transformer nem kellett volna, reméljük lefektette az alapokat amiket eztán könnyű lesz átugrani ;)

2015.05.08 hejnekem

Az újkori Marvel filmek feldolgozásaihoz csatlakozik ez a film is, azok közül is az egyik legjobb. Jó színész válogatás, szórakoztató, izgalmas film, sok vicces jelenettel, szép látványvilággal. Az egyik legjobb képregény adaptáció!

2015.05.25 Brigusz724

Nagyon látványos film, az összes szereplőt imádom. Nem vagyok rajongója a képregénynek, de a film nagyon tetszett, teljes értékű alkotás nem csak a fanatikusoknak