Bosszúállók

The Avengers

2020.08.21 Maver17

Nagyon jó lett a első rész.Humor és akcióval töltve király rész :)

2015.05.25 Brigusz724

Nagyon látványos film, az összes szereplőt imádom. Nem vagyok rajongója a képregénynek, de a film nagyon tetszett, teljes értékű alkotás nem csak a fanatikusoknak

2018.01.23 zsani

Imádom a Marvel filmeket, mind egytől egyig nagy kedvencem. Mindegyiknek meg van a maga kis világa, ami magával ragadja a nézőt. Ebben a filmben majdnem az összes karaktert láthatom ami még izgalmasabbá teszi.

2016.04.27 ereln

Az eddigi legjobb képregényfilm. Bárhányszor meg tudom nézni, de persze úgy a jó, ha megnézitek az előtte lévő 5 filmet, ami szorosan kapcsolódik hozzá. Nem fogjátok megbánni :)

2016.01.07 Mithrel

A Bosszúállók újra és újra visszatérnek. Vagyis újra és újra megnézem. Egyszerűen perfect. Fantasztikus színészek játsszák az abszolút személyükhöz passzoló, a végletekig kidolgozott karaktereket. Vasember, Kapi, Thor, Loki... el sem hiszi az ember, hogy lehet ennyire jó ez az egész dolog. Wáoooo

2015.04.18 Mate

A Bosszúállók olyan, mintha fogták volna az utóbbi 5-10 év Marvel-filmjeit és összegyúrták volna a pozitívumokat egy filmbe. Korántsem remekmű, de elképesztően szórakoztató, látványos és nagyon ügyesen megírt film.

2016.04.26 Bogi

Nemrossz képregényfilm, de nekem mindig is a Vasember filmek az legeslegkedvencebbek. Ezt a filmet is csak Tony miatt néztem meg amúgyXD De a karakterek és a színészek nagyon jól elviszik a hátukon a film alapsztoriját, bár szerintem a forgatókönyvír... Több

2016.01.14 esfworld

A képregényes műfaj csúcspontja, nagyon forradalmi lett ez az univerzumépítgetés. A film jó a karakterek jól működnek egymás mellett és egyiknél sem érzed, hogy elhanyagolnák.

2016.08.09 tvmérnök

Szerintem az egyik legjobb marvel film. Jók a szuperhősök bár Hulkot annyira nem értettem miért rakták bele, de tudott meglepetést okozni. Na és persze ott van vasember is aki a legnagyobb karakter az egészben. Mindenkinek ajánlom aki szereti az akciót , a humort és a szuperhősöket.

2016.02.09 norbi0102

Ez a film egész stabilan össze van tákolva. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté. Szerethető kis darab és nyugodtan ajánlom bárkinek aki kedveli ezt a műfajt!!

2016.06.23 postaslaszlo8

A legeredetibb szuperhősfilm a világon, fogta a hősöket és egybepakolta. A Marvel kezdte el ezt az univerzumosdit és nem csoda, hogy nekik megy a legjobban. A film tele van akciókkal és poénokkal, nagyon szórakoztató, mindenkinek ajánlom.

2015.06.30 padfoot8925

Látványos, humoros, izgalmas és a karakterek is kellően ki vannak bontva. Ennél a filmnél is nagyon jól megvan csinálva minden. Nagyon élveztem. Kimagaslóan jól játszik benne Robert Downey Jr.

2015.02.11 Lord British

A 2012-es nyár legjobb blockbustere, és a Marvel filmek egyik legjobbika. Minden itt van, ami egy geek társadalomnak kell: sok-sok akció, elképesztő látvány, kiváló szereposztás, ütős egysorosak és emlékezetes zene. Végre-valahára összeverbuválták az... Több

2015.02.08 Rayman102

Nekem nagyon tetszett, megérte a mozijegy árát. Nagyon látványos és akciódús, de van benne humor is kellőképpen. A színészek is nagyon jól alakítanak. Robert Downey Jr. beszólásai a legjobbak. Ajánlom mindenkinek aki szereti az akciófilmeket.