N/A

Brothers

Peter Briganza a mumbai sportszövetség elnökének régi vágya, hogy a ketrecharcok legálisak legyenek Indiában. Elhatározza, hogy elhozza hazájába a nemzetközi bajnokságot, a Right To Fight-ot, ezzel népszerűsítve ezt a sportot. Mindeközben az ex-utca harcos Garson… Több

Rendező: Karan Malhotra
Forgatókönyvíró: Ekta Pathak Malhotra
Ország: India
Premier: 2015.10.02.

KULCSSZAVAK

2016.10.18 e-batta

Harcosok

Már első nézésre tudtam. Sokadik nézésre meg biztos lettem benne, egyik nagy kedvencem lett a film. Akshay Kumar valami olyat mutatott, amit mindig is nagyon szerettem benne. A megtörhetetlen akaratot, aki folyamatosan kapja az élettől a pofonokat, m... Teljes kritika

Meghan Jadav tévésorozat-sztár alakítja Akshay Kumar fiatalkori énjét.Szerző: e-batta

A Lionsgate kereste meg a Dharma Productions-t, hogy érdekli-e őket a film feldolgozása, mert úgy vélték a Warrior nem teljesített túl jól, és érezték, hogy Bollywood jobban feldolgozná. Karan Johar azonnal belement.Szerző: e-batta

A Luka nevű német harcos valójában egy volt ausztrál profi birkózó.Szerző: e-batta

Amikor Monty (Sidharth Malhotra) belég a ringbe, úgy hívják a kommentátorok, hogy ő a 'legnagyobb gazember' (the biggest villain). Ez utalás az előző évi filmsikerére, az Ek Villain-ben a maffia könyörtelen végrehajtóját alakította.Szerző: e-batta

Több jelenetben látható, hogy Monty (Sidharth Malhotra) hatalmas fekete karomszerű fülbevalót visel a fülében, de a későbbi bokszjelenetekben (ahol nem viseli) feltűnő, hogy nincs heg, vagy lyuk a piercing helyén.Szerző: e-batta

Inside Edge
2017