Cloverfield

Cloverfield

2017.03.11 NorbiP

Talán ez volt az első found footage film, amit láttam, és nagy élményként fogtam fel. Úgy gondolom, hogy inkább horror a műfaj, és bárkinek szívesen tudom ajánlani, engem megrázott.

2016.06.23 postaslaszlo8

El sem hiszem, hogy mennyi pozitív kritika van erről a rossz filmről, sem a sztori sem a látvány nincs a helyén és egyszerűen unalmas az egész. Én szeretema kézikamerás alkotásokat, de ez nem jött át.

2016.04.26 mrfaktor

Nagyon kevés film van számomra, amin még napokkal később is jár az agyam. A Cloverfield ez a film. A 15 perces bevezetőre szükség volt, egyáltalán nem éreztem unalmasnak, és ami ezek után következett: OMG!! Rég éreztem ilyen hatásosnak egy filmet, a... Több

2016.10.06 niky86

Bár alapvetően nem szeretem a földönkívüliekről szóló, apokalipszis vagy apokalipszis közeli helyzetet bemutató filmeket, a Cloverfieldet végigizgultam. Nagyon tetszett a befejezése, lehet így is.

2015.04.22 mimi

A Cloverfield a 2008-as év egyik legnagyobb filmélménye volt számomra, amit azóta már legalább ötször újranéztem. És még így ötödszörre is hatalmasat üt a film! Jó volt végre látni egy ilyen realisztikus szörnyfilmet.

2015.11.21 Robi92

Örültem,hogy nem arról szólt a film hogy folyamatosan a szörnyet mutatják,hanem előtérbe került az emberek rettegése és az elpusztított környezet.Izgalmas és látványos film,szerettem.

2015.10.27 krysn95

Leihatatlanul idegesítően rossz. Nincs eleje, nincs vége, nincs tartalma. Azt se tom, hogy miről szólt. A kamerarángatás eszközének (mer majd úgy lesz reális) lehető legrosszabb alkalmazása. Nincs egy jelenete amit normálisan látnál. Légy jó fej magaddal és kerüld el messze

2017.03.24 georgri

Kategóriájában egész jó kis film. Bár én nem rajongok a kézi kamerás felvételekért, a Cloverfield-nek még ezt is megbocsájtottam. Érdemes legalább egyszer megnézni.

2017.02.25 Beuszi

Kétszer láttam eddig ezt a filmet és bár nem vagyok oda a kézikamerás alkotásokért, ez igen jóra sikerült. Nekem különösen a befejezés tetszett, nagyon megrendítő volt.

2015.06.04 era93

Egész érdekes lett volna a történet és a megvalósítás is azonban ez a kézi kamerás megoldás számomra mindig elég erősen élmény romboló. Így hát bármennyire is tetszett volna a sztori ez erősen rontott az élvezeten.

2016.07.27 Karolyka

Ahhoz képest, hogy mennyire túlreklámozták és ajánlgatta minden újság és ismerősöm, ez a film egy nagy semmi. Allig van története és az animáció és úgy az egész kivitelezése is egy merő hulladék. Nem értem, hogy egyáltalán hogy volntam képes végignézni.

2016.06.24 laci044

Egy érdekes ambiciózus projekt. Én szeretem a jó horror filmet, és ez alól nem kivételek a kézi kamerás filmek sem. Sajnos ebben a műfajban sok jó filmet nem láttam, de vadászom őket folyamatosan. Egy ilyen vadászat során akadtam rá erre a darabra is... Több

2015.09.02 Barthy

Ez a film erősen alul értékelt alkotás. Hibája talán annyi volt, hogy néhány helyen laposabb volt. Ezen felül viszont egy jól kidolgozott, szép grafikájú és még vicces film is lett.

2021.10.27 Milan391349

Kimondottan jól sikerült handycam film, végig van feszültség, iram.