
Vélemények (37)
Énhülyebaromökörállat... A pontozás alapján találomra választottam. Ha beleolvasok előtte a véleményekbe, láthattam volna, hogy ez nagyon nem nekem való. Kézi kamerával felvett borzalom. Jön egy nagy szörny, aztán rombol... Szumma 5 percet bírtam bel... Több
Jó kis horror. Élvezetes, és kikapcsol. Nem félelmetes, legalábbis nem annyira, de igenis érdemes megnézni. A kézi kamerázást van aki szereti, van aki nem.
Eredetileg mára nem ezt a filmet terveztem megnézni, de a sors így hozta. Röviden, nem volt ez egy rossz film! Az első 15 perc, az olyan, hogy már azon gondolkodtam, hogy igenis történhetne már valami, de utána a film beindul. Maga a kézikamerás stíl... Több
Sosem volt a szívem csücske a handycames felvételekből készült film, emiatt nem csípem annyira ezt a filmet sem, ami nem azt jelenti, hogy nem értékelhető, a maga módján az elképzelés jó és érdekes, csak a sok kamerarángatástól a film végére hányinge... Több
Ilyen túlértékelt hulladékot is ritkán látni, remélem a folytatás még ezt is alulmúlja és lezárják az egészet örökre.
A maga idejében újdonságként hathatott a látvány és a kameramozgás, de így utólag mai szemmel nézve már kevésbé hat látványosnak, és a kameramozgás egyenesen frusztráló.
Hasonló filmek
Az elején elég nehézkesen indult be a film, de olyan 40 perc után egész izgalmasra sikeredett. Sajnálom, hogy kb. nem tudtunk meg semmit a szörnyről, mi az, honnan jött stb... Sajnos a vége is olyan semmilyen lett, lezáratlan számomra.
Ravasz a film, mert az a bizonytalanság, ami a képrenyőről, a szereplőkről árad, ott van a nézőkben is, mert mi sem tudunk többet a történésekről. Nem is kell sok mindent mutatni mégis megvan a bizonytalanság.
Többet vártam ettől a filmtől, de egyszer nézhető, a kamera ugrálása engem zavar, átlagos.
Gyomorfordulásig rezgő kamera, kevés, tiszta kép és végletekig sikítozó fiatal-felnőttek. Elsőre egy egyetemi film-klub félrészeg horror-projektjének hangozhat, de valójában annál sokkal több. A Cloverfield ott teljesít a legjobban, ahol egy kézikame... Több
Ijesztő és izgalmas. Szinte semmi nem derül ki a lény eredetéről, de ez így jó. Pontosan bele tudjuk helyezni magunkat az eseményekbe. Mi is így reagálnánk egy hasonló incidensben (Ne adj isten!), és ez átérezhető. Persze Hud viselkedése a film alatt... Több