Cloverfield

Cloverfield

2023.07.04 johny0051

Nagyon idegesítő a kézikamera, nem tetszett.

2017.02.13 gyerekpeti

Nagyon jó film. A mai napig ez az egyik kedvenc sci-fi m.Ez a kézikamerás megoldás is telitalálat volt.

2016.08.03 hunfolker

Ebből a sztoriból sokkal többet is ki lehetett volna hozni. Az erőforrások is megvoltak, valahogy mégsem lett az egész igazán átütő.

2016.07.17 ZiggityZag

Mondanám, hogy nagyon eredeti ez a kézikamerás megoldás, de nem az. Igaz, ilyen Kaiju témájú filmre nem igazán volt még alkalmazva, úgy tudom, de a koncepció maga nem túl izgalmas, amellett hamar kifúj. Az ilyen típusú filmekben pont azt szeretjük lá... Több

2015.03.01 ch003067hd

Szívesen néznék több ilyen stílusú filmet is. Sajnos nem moziban láttam, pedig megérte volna a pénzét!

2016.06.02 Tlung

Ha valami attól dokumentarista és életszerű, hogy egy kézikamera össze-vissza lötyögését utánozza, az nagyon gyenge próbálkozás. Színészi játékról nem beszélhetünk ebben a műfajban, de legalább a CGI-n tolhattak volna kicsit, hogy érdekes legyen. Így olyan volt, mint egy hullámvasút sok nyafogással.

2016.05.08 feri1

Nagyon izgalmas volt, és új színt vitt az egész műfajba, azt hiszem, a Cloverfield szörny tényleg ikonikussá vált, és megnyitotta az utat az óriásszörnyes filmek egy új generációja előtt. Már csak ezért is érdemes megnézni, és félretenni magunkban a ... Több

2019.11.13 Giaggo92

értékelés

Látványos film nagyon, az ötlet nagyon jó , de gyenge a sztori , az elején az a hosszu unalmas rész tul sok, persze kell valamit ami felépíti de mehetett volna rövidebben.