Amerikába jöttem 2

Coming 2 America

2022.08.06 Interfectorem Sabnock

Zamunda sztárjai.

Nosztalgiázni és nevetni szerettem volna. Lássuk, mennyire sikerült. Eddie Murphy védelmében. John Landis 1988-as filmjének folytatását Eddie Murphy már jó ideje szerette volna összehozni (ahogyan a rajongók is rengetegszer követelték már tőle), úgy... Teljes kritika

2021.03.06 HE7EDIK

Nekem az első rész sem tartozik a kedvenc filmjeim közé, ez se váltotta meg a világot. Eddie Murphy jó komikus, elviszi a hátán az egészet, Wesley Snipes pedig üde színfolt volt, az oroszlános jelenetnél még felnevetnem is sikerült. Ezt leszámítva viszont csak egy egyszer nézős nosztalgia.

2021.10.27 belavagyok

Az első részt szerettem, de ez giccses és unalmas. Kár volt leforgatni.

2022.03.02 BoBamburg

Sokan lehúzták, de szerintem jó kis film, én tökre élveztem, és a poénok is jók voltak. Persze, nem ér fel az első részhez, de nem is ez volt az elvárás, csupán szerettem volna egy laza és kellemes másfél órát. Arra tökéletes is volt.

2021.12.07 Fikatours_blogger

Közben mi is 33 évvel lettünk öregebbek

Nyilván, hogy ez a folytatás már nem tudott akkorát ütni, mint az első rész, de én nem is vártam el tőle, így hát jól szórakoztam a film alatt. Pont azt hozta, amit vártam tőle, sőt kellemes meglepetésként ért, milyen sok színészt össze tudtak rántani az előző részből.

2021.08.04 sptt

Amikor meghallottam, hogy elkészült ez a "retro-folytatás" is, az volt az első gondolatom, hogy "jaj, már megint, ez is minek?". Aztán arra gondoltam, hogy ha már eljutottak idáig, akkor biztos mindent beleadnak, és még jó is lehet. Úgyhogy érdeklődé... Több

2021.04.25 stevepisti

Nálam jól működött a nosztalgiafaktor. Eddie Murphy változatlanul jól hozta az akkori karaktereket, az új karakterek is jól illeszkedtek a történetbe, Wesley Snipes fergeteges volt a tábornok szerepében, imádtam. Én jól szórakoztam, nem szabad nagy elvárásokkal nekiülni, egyszeri vígjátéknak simán elmegy.

2021.03.15 taba

Amennyire emlékszem, az első rész még felnőtt tartalommal rendelkezett, és nem létezett a csak szülői felügyelettel karika sem. A második részből egy tinifilmet csináltak, a régi poénok felvizezve pedig nem sokat érnek.

2020.12.30 lalikefe

Szinte feleslegesnek érzem energiát fektetni abba, hogy legépeljem ezt a két mondatot. Szemeteskukába való film, inkább nézzétek meg az eredetit, és ezt felejtsétek el!

2021.03.05 ferkusz

Nosztalgiának jó, de sajnos ennél többet nem ad, és az eredetihez sem ad hozzá semmit. Tényleg meg lehet nézni, de őszintén szólva számomra csalódás volt.

2021.02.02 OJ

Szerintem tudta hozni az eredeti varázsát és humorát, és azt hiszem, ennél többet nem is kell várnunk tőle. Hogy lehetett volna-e jobb folytatást készíteni, jobb sztorival, erősebb poénokkal, relevánsabb témával... egész biztosan, de ha csak egy kis ... Több

2020.12.17 Laci

Nem számítottam rá, hogy jobb lesz, mint az eredeti, de a mai filmeket elnézve még így is alulteljesített. Csak én érzem úgy, hogy a régi klasszikusok megerőszakolása elvesz a varázsukból?

2021.08.16 Kazydo

Borzalom

A feléig bírtam nézni, azt is már nagyon kínlódva. Inkább kikapcsoltam, hogy ne menjen el az életemből több felesleges idő. Az első részt kedveltem a kor hangulata, ill. Eddie miatt. Volt egy sejtésem, hogy ez nem lesz közel sem olyan jó, mint az első rész, de nem gondoltam, hogy ennyire borzalmas lesz. Wesley Snipes egyenes gáz, Eddie Murphy ritka gyenge formában volt, a történet is unalmas, kiszámítható. Ez csak arról szólt, hogy Eddie-nek legyen már munkája, mert senki filmjébe nem kell már. Hol vannak a régi szép idők: Beverly Hills-i zsaru, 48 óra, Két túsz között, Életfogytig stb.?

2022.07.26 Evibaby6669

Én imádtam a filmet. Engem szórakoztatott a poénok és az, hogy teljesen viccesebb, paródia-feelinget adtak a filmnek. Én erre a filmre nem tudok rosszat mondani, bármikor szívesen újra megnézném. :)