Préda

Crawl

2019.11.09 rainman

Mielőtt megnéztem, elolvastam néhány kritikát. Nem magasztalták, de nem is húzták le; egyszeri, körömrágó szórakozásnak titulálták. Nos, az én véleményem, hogy ez a film, a maga 86 percével, maximum egy vasárnap ebéd utáni agyatlan kikapcsolódásnak m... Több

2019.08.31 petraszab

Az aligátorok helyenként picit műviek voltak. Maga a story közepes, de a látványa engem megvett kilóra.

2020.11.22 Di Canio

Mostanában nincsen túl sok értékelhető horrorfilm, így ez még jónak is mondható, bár a készítők néha igencsak túlzásokba estek pár jelenettel. Az aligátorok jól meg vannak csinálva, a helyszínek is jók, feszültség is van, de nagy ijesztgetésre nem kell számítani. Simán nézhető film.

2019.11.17 tmotm

Az ember vs állat horrorokat 2 módon lehet nagyon könnyen elrontani, ha tele vannak felesleges drámázással, illetve ha a szereplők életképtelenek. Na, ebben sikerült mindkettőt nagyon magas szintre vinni az alkotóknak. A film felétől már az aligátoro... Több

2020.10.12 Annuska

A hibái ellenére egy szerethető film. Kicsit beparázna az ember , hogy nem elég hogy a házát elönti a víz, még krokodilok is úszkálnak benne.

2019.11.09 stomachh

Kozepes mozi, ami viszont kiemeli a mezonybol, az az atmoszfera, a hangulat.

2019.10.01 zoltyah

Jó kis látványos film ütős jelenetekkel

Az elejétől a végéig izgalmas volt a film, és kimagaslik a rendezés, és a látvány is.. A Préda izgalmas és cselekmény dús, és üresjárat nélküli alkotás, ami fontos szempont. Részemről 10/8.

2020.09.27 Timike

Láttam már hasonlót, meg a vége is abszolút kiszámítható volt, de mégis tudtam szeretni a filmet. Voltak benne logikai bakik, de összességben jó történet.

2019.11.14 Zoltán Török

Unalmas

Látvány kivitelezése eléggé gyengére sikeredett. Nem egy nagy durranás a film. Pozitív visszajelzéseket elolvasva bátorkodtam a megtekintésére, ami utólag fölösleges volt.

2019.12.01 Eniq

Láttam már sok hasonló filmet szóval nem egy egyedi történet volt, de régen csináltak már ilyen jó minőségűt. Az előzetesből már tudtam, hogy ez nem egy Sharknado féle gagyi film lesz és igazam volt. Picit talán sokalltam az aligátorok számát kicsit hihetetlen, hogy ennyien voltak, de ez minden ami zavart a filmben.

2020.07.08 freeman

király film