Bíborhegy

Crimson Peak

2016.04.22 HanGa

Tom Hiddleston nagyon kedvelem, de ez a film nagyon üres lett. A környezet, díszletek és a kosztümök nagyon magával ragadóak, csak maga a történt hiányzott. Kiszámítható és semmi félelmetes nincs benne.

2017.08.14 czigler.nora

Azt hittem ijesztő film lesz, de végül sajnos nem volt az. A történet egyébként fordulatos volt, meg néha kesze-kusza. Egyszer meg lehet nézni szerintem.

2016.01.02 Ragemarci

del Toro azért az egyik kedvencem, mert nem csinál ugyan mostanában zseniális filmeket, de az adott zsánerrel olyan mértékben tud szimbiózisba kerülni, hogy az csoda. Kár, hogy a külcsín mellett a belbecs itt is vékony. A zene és az atmoszféra viszon... Több

2016.02.27 H.a.n.n.a

Sokkal-sokkal többet vártam a történettől. Vártam, hogy majd félni fogok, de ez sem következett be. A történet túl egyszerű volt, semmi fordulat nem történt benne.

2016.10.01 Evcsi95

Egész jónak találtam. Magát a filmet, a korábrázolást, a szereplőket, minden eltalált a rendező.

2017.12.30 authorgirlll

A kivitelezés zseniális, de a történettől kiráz a hideg. A borzongatás szépen fokozodik ahogy haladunk előre, de végül az undorító igazság kiüt mindenkit. A romantikus szál elég jó.

2019.01.06 Deniel

Nem egy átlagos film az egyszer biztos! Kicsit vontatott az eleje, illetve nehezen kezd kibontakozni, de aztán beindul a balhé rendesen! Művészi film, váltakozó hangulatú, meglehetősen beteg sztorival! Még egyszer nem nézném meg, de egyszer jó volt!

2016.01.15 Mithrel

Miközben néztem a filmet, két gondolat között ingadoztam: az egyik, hogy milyen jó is kenne belecsöppenni a film gyögyörűségesen szépséges díszletei közé és elegáns selyemruhákban járkálni a gótikus kúriában. A másik pedig, hogy mennyire nem akarok r... Több

2015.10.27 fcbnandi

Valamelyik nap néztem meg a moziban barátnőmmel. Nagyon szeretem a horror filmeket, de ez sajnos nem volt ijesztő, egy-két hangeffektet leszámítva, viszont a hangulat és a látvány az tetszett.

2015.11.05 [email protected]

Talán az idei év legjobb horrorja. Nem sablonos és a kategóriája ellenére igazi ötletes sztorija is van. A műfaj kedvelőinek nem lesz csalódás, érdemes megnézni!

2017.03.07 Hedy0809

Nem tartom horrornak a filmet,de a maga nemében jó alkotás. Izgalmas,feszült...nem tudni mi-miért történik. Látványos (kissé beteg),de teljesen élvezhető.

2016.11.08 kicsimano

Igazi gótikus horrorfilm Guillermo del Toro rendezésében. Már önmagában a rendező neve is garancia a minőségre. Nem mondom, hogy nincs a filmben a műfajra jellemző klisé, de ezzel együtt is egy rendkívüli élmény volt számomra.

2016.10.04 niky86

A Bíborhegy egy magával ragadó horror mese, fantasy, drámai elemekkel megtűzdelve. Kevés hasonló filmet láttam még, teljesen a hatása alá kerített. Gillemot Del Toro egyik legjobb rendezésének tartom.

2017.03.24 georgri

A Bíborhegy minden egyes percét imádtam, teljesen magába szippantott ez a film, megszűnt a külvilág erre az időre. Nagyon izgalmas, akár többször is megnézhető.