Bíborhegy

Crimson Peak

2018.10.28 VvV

Sokkal különlegesebbre számítottam. Guillermo del Torotól mást szoktunk meg. Ez egy kicsit egyszerű lett.

2016.03.16 hsanya182

Remek misztikus hangulatot ad vissza, jók a szinészek és a díszletek, nagyon ott vannak a hang effektek, olyan kísérteties, néhol pszichopata meg véres jelentekkel egy régebbi korban csajokat lebilincselő mézes mázas történettel mely negatív dolgokkal végződik :)

2021.09.13 Ildikó Bacskai

Elképesztően gyönyörűen kivitelezett film, inkább horror mesefilm, mint horror, mindenesetre súlyosan 18 karikás történet finom, részletes kidolgozással, gyönyörű helyszínekkel és jelenetekkel.

2018.03.31 respect the movies

Szerintem nem volt rossz film, csak engem annyira nem tudott megfogni mint amekkora felhajtás volt anno a film körül! Először is jómagam igencsak kedvelem Guillermo del Toro munkásságát és egy másodpercre sem vitatnám a zsenialitását! Tulajdonképpen... Több

2016.11.14 MKristijan

Zseniális filmnek tartom, Poe alapművének átdolgozása , a hangulat, a képi világ és maga a kor nagyon megfogott. Jó lenne még hasonlókat látni.

2016.09.26 Greeta

Sztoriban gyenge és már nincs is miről beszélni A látvány pazar, de így kevés,, nem viszi el a hátán a filmet.

2019.01.22 Timcsi

Remek kis történet, amely egy nagyon egyedi atmoszférát tudott teremteni. Beszippantja a nézőt.

2019.04.27 petraszab

A történetben voltak váratlan megoldások, érdekes jelenetek. A rendezés remek, a színészeket is csak dicsérni lehet.

2015.10.20 TribeBubu

Úgy álltam neki a filmnek, hogy horrort fogok nézni (minthogy valamiért eképpen reklámozták be.) Voltak benne horrorisztikus részek, de ezt inkább egy fantasy-kriminek nevezném. Annak pedig meglehetősen jó. Mint megszokhattuk Guillermo del Torótól, s... Több

2016.04.18 Zsceeeka

Sajnos már előre sejtettem az egyre romló értékelései miatt , hogy mégse akkora durranás , mint a bemutatásakor (azelőtt) gondoltam , de a látványvilág gyönyörű és végülis nekem bejött, ajánlani is tudom.

2016.04.03 Annuska

Eléggé gyenguszkára sikeredett, pedig már úgy kéne egy jó horror mint egy darab rozskenyér. :) A történet kiszámítható volta, kérdem én hol a fordulat és a leglényegesebb hol maradt az ijesztgetés?

2020.10.25 belavagyok

Egy misztikus történet egy hátborzongató házban. Gyönyörű a film külleme, a különleges kosztümökkel és a története is magával ragadó.

2016.10.09 hell.l

Az előzetes alapján jobb filmre számítottam ugyan, de nem lett ez olyan rossz film. Ez a misztikus, sötét hangulata nagyon jól lett. A történet is jó lett, de ebből a filmből jobbat is ki lehetett volna hozni.

2021.09.27 Gauss

Ez a film nagyon szépen meg van csinálva. Gyönyörűek benne a ruhák, szép a díszlet. Maga a film szerintem átlagos, de a kosztümök gyönyörűek. Nem horror, inkább ilyen horroros romantikus mese.