Bíborhegy

Crimson Peak

2016.03.24 Kiccsi7

Hát rosszabbra számítottam, kicsit vontatott, de nekem a zenék nagyon tetszettek. Ez most nem jött be.

2015.11.29 golyo95

Csakhamar kénytelen vagyok rádöbbenni, hogy újdonsült, film egy nagy 0 nem kötile az ember figyelmét unalmasnak találtam 1 hétvégi filmek sem jó kár pazarolni 2 órát.

2018.11.10 Ironsky666

Imádat van!! Szerintem zseniális film!!!!!!!! A díszlet a színészek a rendezés! Egyszerűen csodás!!!!!!

2018.05.24 lengerildiko98

Nagyon tettszett. Eleinte féltem tőle, hogy régimódi film és azok nem a kedvenceim, de rájöttem hogy ez nagyon is szükséges volt ahhoz, hogy teljesen át jöjjön az összes szerep. Zseniális! És újra meg újra megtudnám nézni.

2018.02.10 Marius

Amikor kijött a film, már láttam, most másodszorra néztem meg, minden hangulatfestés nélkül, fényes nappal. Nagyon is aláértékelik a filmet, pedig zseniális, főként a maga műfajában, és itt nem a horrora gondolok. Van itt misztikum, egy kis ijedtség ... Több

2016.02.07 Isindar

Nem horror, kicsit sem ijesztő, viszont a díszletek szépek... Nincs értelme nagyon sok időt áldozni rá, csak, ha már tényleg elfogyott minden ötlet. Aki jó Del Toro filmet akar annak ott a Faun labirintusa!

2015.11.18 Krazy8

Nem volt rossz , de nem is volt a legobb a horror kategóriában , de ha mondjuk thrillernek nézzük akkor tetszetősebb már . A kosztümök , és a színészi játék nagyon jók , és az atmoszféra is a helyén van .

2018.10.13 nikla113

Hihetetlen, milyen atmoszférája van ennek a filmnek. Komolyan mondom, az első perctő magába szippantott. Tom Hiddleston tökéletes erre a szerepre, az a nézés, a hangjának a tónusa, hát le a kalappal, nagyon jól eltalálták őt erre a filmre. Éppen ezért mindenképp angolul ajánlom a filmet (igény szerint magyar felirattal).

2016.01.03 evaspitzmuller

Én imádtam ezt a filmet.Gyönyörű , szemkápráztatóan gótikus, néha-de tényleg néha -pedig szintén gyönyörűen fényképezve, de nyersen brutális, vér és hó, napfény és árnyék, ódon kastély és vérvörös agyagból vagy épp az elmúlás porából születő kísértet... Több

2015.11.23 hepa

Egy jó horror film reményében ültem be a moziba, viszont sajnos nem azt kaptam. Aki ezért szeretné megnézni, annak nyugodtan mondhatom, hogy kerülje el. További negatívumként emelném ki a sztorit is, nem annyira mély, mint amennyire lehetne. Viszont ezeket leszámítva a színészi alakítsok tökéletesek és a színek se utolsók.

2017.07.08 SunnyM

Na erre vártam már egy jó ideje. Del Toro végre visszatért az általa nagyon ismert stílushoz, és ismét sikerült maradandót alkotnia. Remek színészek, jó sztori, és a hangulat, na az mindent visz.