Bíborhegy

Crimson Peak

2016.08.24 Emma109

Picit történetbe még rakhattak volna bele az alkotók, de így is egy erős közepesre sikeredett.

2016.12.02 gubimari

Levegőt sem mertem venni, olyan izaglmas volt a Bíborhegy. Egy pillanatáról sem akartam lemaradni a filmnek. Nagyon jó választás volt megnézni, még biztosa újra fogom nézni a jövőben.

2016.11.22 csocsicsoda

Hol maradt a sztori? bele se kezdenék egy film munkálataiba, ha ilyen volna sztorija. Unalmas, alig történik benne valami.

2015.11.18 Regi82

Sajnos az összes jó jelenet benne volt az előzetesben így újjat nem mutatott a film. A szellemeknek túl sok értelmét nem láttam. A történet nem túl bonyolult de a látvány kárpótol.

2016.10.26 malnaturmix

Nem igazán hátborzongató a történet sem a látvány, de a hangulata miatt adok neki egy 4-est.

2017.03.27 Szinano

Izgalomtól, feszültségtől, rejtélyektől hemzsegő történetet, amely sötét titkokba enged bepillantást. Pattanásig feszült film, amely teljesen lekötötte a figyelmemet, egyedül azt sajnáltam, hogy véget ért.

2017.08.28 ocskol

Szerintem elképesztően izgalmas és feszültséggel teli történet, amely szuper misztikus és kiszámíthatatlan. Tetszett a rejtélyessége és a hangulata. Az egész jó, úgy ahogy van.

2016.12.07 Kellangy

Láttam először az előzetesét, azt gondoltam belőle, hogy nagyon ijesztő film. Moziba nem is mentem megnézni, de később otthon megnéztem, nem kellett volna. Az összes ijesztő részt beletették az előzetesbe, ami maradt az egy elég undorító történet, se... Több

2015.10.11 Alexa

Annyira nagyon vártam ezt a filmet, hogy elmondani nem tudom. Alig várom, hogy meg tudjam nézni. Már a trailer és a színészek nyilatkozatai alapján is odavagyok érte.

2016.09.17 krazucsi

Impulzív módon ültem be a moziba megnézni a Bíborhegy című filmet, éppen ez volt az első, amely a leghamarabb kezdődött. Fülig érő szájjal jöttem ki, anyira boldog voltam, hogy láthattam. Imádtam a filmet, a rejtélyességét, a sztorit, a képi világot... mindent.

2016.01.26 Kandurbaba

Nagyon bejött maga a sztori is és a színészek karaktere is. Nagyon egyediek. Érdekfeszítő, feszült, izgalmas történet profi színészi alakítással. Műfajában átlag feletti!

2016.08.22 Mliklós29

Nekem tetszett a film igazán látványos volt, csak a csavarok hiányoztak belőle ami az ilyen filmeknek elengedhetetlen kelléke.

2016.02.08 RobThe10

Tom Hiddleston miatt vártam ezt a filmet, mert ő igazán különleges... És itt is az volt, és a film is elképesztő. Nekem nagyon átjött a vásznon, és a mellettem ülőknek is.

2015.12.27 Timejja

Hihetetlenül lassan indul be, aztán sem történik túl sok minden...Horrornak nagyon nem nevezném, tipikus gótikus sztori, kosztümös film. Annak tudom javasolni, akit érdekelnek az ilyen filmek, akik viszont véres horrorra vágynak, semmiképpen ne nézzék meg, mert csalódni fognak.