Déjà vu

Deja Vu

2018.12.01 VvV

Érdekes történet mindig az idővel való játék. A karakterek is izgalmasak. Érdemes adni a filmnek egy esélyt.

2018.08.23 kevelin

Az egyik legjobb thriller amit valaha láttam. szuperül bemutat egy olyan kütyüt, ami egyébként szerintem ma már létezik csak senki nem beszél róla. nagyon király film, izgalmas érdekes minden műfajkedvelőenk ajánlom.

2017.01.16 Gigi

Denzel Washington újabb remek filmje, amit vétek lenne kihagyni. Bár nem új darab, de többször is megnézhető. A történet cseppet sem kiszámítható, engem legalábbis annyira magával ragadott, hogy nem érkeztem még találgatni sem, hogy hogyan fog alakul... Több

2018.09.27 thejoker

Nagyon különös ez a Sci-fi - Akciófilm ahogy összerakták ezt az egész történetet, végig izgalmas, pörgős, és elképesztő ahogyan az időben ugrálnak, nagyon érdekes kategória. Denzel Washington alakítása itt is tökéletes, mint mindíg. Engem teljesen lekötött, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.06.10 macskulare

Nagyon jól sikerült romantikus szállal egybefűzött akció sci-fi film. Akit zavarnak a "paradox"-onok (amit egyébként itt meg is magyaráznak), azoknak sem ez sem a "Terminátor" nem való. Nekem viszont ez 10/10 !!

2016.04.30 Leoni

Nagyon érdekes film, bárkinek tetszhet, akcióval és egyedi koncepcióval teli, Denzel a megbízható választás, és a női szereplő is jól illett mellé. Többször nézhető, attól függetlenül is, hogy a csavart így már előre tudom, mert így is van mit agyalni rajta.

2021.10.18 Filmimado

Szeretem az időutazós filmeket. Ezt egy "akciódús, ugyanakkor romantikus időutazós kriminek" nevezném. Az első pillanattól látszik, hogy a Denzel Washington által játszott Doug Carlin beleszeretett Claire-be, ez nem kétséges. A nyomozás és a klasszikus autós-üldözéses jelenetek egyszerűen fantasztikusak voltak, nagyon tetszett.

2016.04.22 Loborg

Nem egy mai film , de még mindig jó lehet újra megnézni , nagyon sok elgondolkodtató dolog van benne, ajánlom, igazi akciófilm, ami közbn végig lehet agyalni és izgulni is rendesen.

2016.05.09 deneslau

Izgalmas, az akciójelenetek nagyon pörgősek. A történet nagyon jó, a csavarokat jól eltalálták, ezért nem kiszámítható, mindig jön valami meglepetés. A vége is frappáns, a színészek tökéletesen alakítanak.

2016.04.28 Bogi

Na ez már tényleg a nagybetűs FILM A JAVÁBÓL. Rendkívüli témát boncolgat szerintem. Izgalmas, lendületes, ötletes. A szereplők a megálmodott világba tökéletesen illeszkednek. A néhol sötét világ mozzanatai lenyűgöztek. És persze érdekes dolgokra is m... Több

2016.06.23 postaslaszlo8

Izgalmas, akciódús elgondolkodtató film, sokszor láttam már, noha nem tesz jót neki az idő és azt se mondanám, hogy harmadjára ugyanolyan élményt nyújt, de mindenképp megéri megnézni.

2015.06.19 kovi23

Denzel Washington egyik legjobb filmje. Az eleje lassan indul be, de amikor a film átmegy sci-fi-be érdemes figyelni, mert könnyen ellehet veszíteni a fonalat. Nagyon tetszik a film, bár a vége felé meglepődtem a dolgok alakulásán. Viszont egyvalamit... Több

2016.06.28 portal91

Érdekes film meglepő csavarokkal, de valahogy maga a történet, ahol elvérzik a dolog, nem tudták rendesen felépíteni a filmet, nekem nem igazán állt össze, összecsapott..

2015.08.21 Dracule

Elég furcsa kis alakítás lett ez, valamilyen szinten még tetszik is azonban nem dobtam el tőle az agyamat. De el kell ismerni egyszeri szórakozásnak megtette, max nem lesz maradandó élmény.