Déjà vu

Deja Vu

2024.02.01 Lone Wolf

Fordulatos, érdekes és izgalmas

Óriási kedvenc nálam a Déjá vu című film, Denzel Washington és a gyönyörű Paula Patton főszereplésével. Tony Scott nagyon odatette az egészet egy különleges történettel és alapötlettel. Az alapsztori egy tömeggyilkosság (merénylet) körül forog, melyet sajátos módon, az időben való visszaugrás módszerével próbálnak meg felderíteni és megakadályozni. Washington nagyot alakít, és a film a legvégéig izgalmas, fordulatos. Paula Patton ebben a filmjében a legjobb (és legszebb). Erős 4 csillagos alkotás, százalékban: 80-85%.

2018.06.27 Recensor

a nap véleménye

Az egyik legjobb akció-thriller, amit valaha láttam. Tony Scott rendezése minden elismerést megérdemel. A film kezdőjelenete a katasztrófával szinte arcunkba robbantja, hogy különleges sztori következik. Aztán végig jól építkezik a film, fokozva vára... Több

Tony Scott egy jó rendező.Itt,ebben a filmben is bizonyítja,hogy mindent tud a szakmáról.Műfaja sci-fi akciófilm,nagyon érdekesen,tele csavarokkal van megcsinálva.Ütős a vége is,kissé érzelmes,dehát emberek vagyunk.Washington és Kilmer szuperek voltak.

2019.03.26 Thibo84

Minden tekintetben egy nagyszerű film. Denzelt mindig is egy jó színésznek tartottam, kevés szerepnek nyúlt mellé, ez most is így van. A történetet is eltalálták, a készítők elég jól odafigyeltek a részletekre, ami az időutazást illeti. De azért van benne érzelem némi akcióval megfűszerezve. Többször is meglehet nézni.

2017.07.18 Deku

Nagyon jó pörgős és fordulattal teli akciófilm. Nekem nagyon tetszettek benne a csavarok, az ilyen filmért oda vagyok. Ez pedig remekül hozta az elvártakat.

2019.06.16 Ms. Akárki

Nagyon magávalragadó és zseniális történet. Az időutazós filmek közül amiket kedvelek, talán ez a leg realisztikusabb. Hihetően adja elő a technikát, amitől a néző mégjobban bele tudja élni magát a nyomozásba a komp felrobbantása után. Izgalmas akciófilm egy kis szerelmi szállal megbolondítva.

2018.01.08 indingo

Érdekes történet bár sok minden már az elején gyanús. nekem jobban tetszett volna, ha nem tud visszamenni időben, hanem kívülről irányítják a dolgokat, de akkor elmaradt volna szerelmi szál.

2016.09.18 Dorkateo

Tényleg zseniális. A legjobb időutazós akciófilm, amit láttam. Mit láttam, sokszor láttam, érdemes újranézni, mint általában az ilyen filmeket, jobb többször látni, hogy minden kis részlet a helyére kerüljön. Azért a terrorista szövege érdekes, mintha tudta volna, hogyan alakul végül, érdemes figyelni rá.

2019.12.19 TomÁcs

Remek kis film, Denzel Washingtontól az egyik kedvencem. Lendületes, izgalmas, nem túl kiszámítható, jó karakterekkel.

2018.11.29 harnas1207

Érdekes a történet és élvezhető is a film. Sajnos a végén a megoldás nagyon nem tetszik. De hát kötelező az ilyen, sajnos :S

2018.04.28 Filmelemző

Az utóbbi 12 év egyik legjobb akciófilmje, ráadásul a Deja Vu sajátos kategória, afféle sci-fi - fantasy akciófilm, egészen elképesztő sztorival. Nekem nagyon bejött, vagy tucatszor láttam. Mindenki nagyot alakít: Denzel Washington, Val Kilmer és Jim... Több

2015.05.05 hsanya182

Denzel Washington szokásosan hozza a legjobb formáját . Remekül lett megfilmesítve a "deja vu" érzés ebbe az érzelmi szállal társított nyomozós, akciófilmbe. Fikció! Elgondolkodtató! Átérezhető! Nekem nagy kedvencem, többször nézős film! :)

2018.03.31 Bazzzsi

Már többször láttam a filmet és mindig másra figyel fel benne az ember. Folyamatosan figyelni kell, hogy összeálljon a sztori. Jól építkezik és sok fordulat van benne.

2021.11.01 Főnix007

„Egy fekete macska ment ott, aztán még egy ugyanolyan. Ugyanolyan, vagy ugyanaz?!”

(A cím idézete nem innen, hanem egy másik korszakalkotó, lenyűgöző filmből származik, és szerintem nincs olyan ember, aki ne vágná!) Mivel nemrég hivatkoztam erre a nagyszerű sci-fi akciófilmre, kötelességemnek éreztem újra megnézni, és most nem bírt... Teljes kritika