Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Delhi Belly

e-batta   2016. 12. 11.

Gengszterek hálójában

Aki még nem látta a filmet, az ne olvassa tovább, mert erősen spoileres, kicsit túllőttem a célon :) Bevallom imádom a fekete komédiákat, ebben egy kicsit elfajzott vagyok, családomban mindenkinek faék-egyszerű humorérzéke van, én meg leginkább az angol humoron, vagy az ilyen típusú filmeken szórakozom a legjobban. Már írtam a Settainál, hogy érdekel az eredeti, és no lám, nem véletlen. Néha a legelső változat a legjobb (ezt leginkább a Pokiri-filmeknél tapasztaltam). A rendező frissen szabadulhatott a mentálhigiénéről, mert olyan elborult ötletei vannak, mint például, hogy Imran Khan orális kielégítés közben veszi fel a mobilját, és rohan a legújabb esethez, mert kötelességtudó újságíró, va... több»

Shenaz Treasurywala eredetileg a Dhobi Ghat című másik Aamir Khan produkciónál jelentkezett meghallgatásra. Végül a Delhi Bellyben kapta meg Sonia szerepét, mert Aamir úgy vélte, tökéletes lenne.

(e-batta)

A film kezdetben rengeteg negatív véleményt kapott a közönségtől és kritikusoktól egyaránt a kihívó nyelvezet, a szexuális tartalom, a kábítószerhasználat és egyéb "nem megfelelőnek" tartott okok miatt. De mégis sikeres és ismert lett, mint kultikus film a fiatal felnőttek és a tinédzserek körében.

(e-batta)

Vir Das kilencszer volt meghallgatáson, mire végre kiválasztották.