Videók

Három legatyásodott lakótárs tudtán kívül potenciális zsákmánya lesz egy könyörtelen gengszternek.

(e-batta)

Forgatókönyvíró: Mr. Moris, Akshat Verma
Ország: India
Premier: 2011.06.30.

2016.12.11 e-batta

Gengszterek hálójában

Aki még nem látta a filmet, az ne olvassa tovább, mert erősen spoileres, kicsit túllőttem a célon :) Bevallom imádom a fekete komédiákat, ebben egy kicsit elfajzott vagyok, családomban mindenkinek faék-egyszerű humorérzéke van, én meg leginkább az an... Teljes kritika

Shenaz Treasurywala eredetileg a Dhobi Ghat című másik Aamir Khan produkciónál jelentkezett meghallgatásra. Végül a Delhi Bellyben kapta meg Sonia szerepét, mert Aamir úgy vélte, tökéletes lenne.Szerző: e-batta

A film kezdetben rengeteg negatív véleményt kapott a közönségtől és kritikusoktól egyaránt a kihívó nyelvezet, a szexuális tartalom, a kábítószerhasználat és egyéb "nem megfelelőnek" tartott okok miatt. De mégis sikeres és ismert lett, mint kultikus film a fiatal felnőttek és a tinédzserek körében.Szerző: e-batta

Vir Das kilencszer volt meghallgatáson, mire végre kiválasztották.Szerző: e-batta

Ranbir Kapoor és Chitrangada Singh is kapott ajánlatot a filmre, de mindketten visszautasították.Szerző: e-batta