Mocskos John

Dirty John
MiAzAki

1. évad (2018) - 8 epizód
2. évad (2020) - 8 epizód

Debra tökéletes életet él, amibe váratlanul toppan be egy jóképű orvos. A férfi és a nő szenvedélyes viszonyba kezdenek egymással, és Debra nem veszi észre, hogy szeretője egyre mélyebbre húzza őt a pszichológiai manipuláció mocsarába.… Több

Rendező: Jeffrey Reiner
Premier: 2018 | Netflix (2019.08.07.)

2022.10.22 Manfred393292

Az első évad nagyon tetszett, de ahogy valaki már írta, a főszereplő hölgy helyett mást kellett volna választani. A második évadot nem néztem végig, mert egyáltalán nem fogott meg.

2018.07.10 Twister

Szerintem az első évad is igen ígéretes volt, de igazán a másodikra indult be és mutatta meg leginkább az erősségeit. Csak ajánlani tudom!

2020.06.15 zádor

Jó, jó ez a sorozat, csak szerintem Connie Britton nagyon nem hiányzik belőle. Biztos jó színésznő, de ez a szerep valahogy nagyon nem passzolt hozzá, és nem igazán hittem el a karakterét. Persze nem kéne egy alakítás alapján megítélni egy egész sorozatot, de nekem valahogy lehúzta az összképet.

2020.02.27 mártilány

Kimondottan erős sorozat, remek karakterépítés, jól megírt történet, és nagyszerű alakítások. Nem is akarok sokat hozzáfűzni, egy próbát mindenképpen megér.

2018.10.09 MiAzAki

Úgy voltam vele, hogy belenézek, és lesz ami lesz, aztán eléggé ott ragadtam a tévé előtt, és olyan rövid idő alatt daráltam be, ahogy kevés más szériát. Nagyszerűen megírt és végigvitt történet egy igen impozáns szereplőgárdával.

(2021. 10. 05.)
Igaz történet alapján: Dirty John (2018-) 1., 2. évad
A true crime szerelmeseinek, a szívbemarkoló drámák kedvelőinek egyaránt ajánlom ezt a magas színvonalon elkészült a sorozatot, melynek történetét az élet írta – és ettől válik igazán elgondolkodtatóvá mindannyiunk számára. Több
Mellékhatás
2020