
Vélemények (5)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az első filmet még gyerekként láttam, amikor az osztállyal együtt elmentünk a moziba és megnéztük. Én teljesen odavoltam a filmért. Már azért az ötletért is, hogy egy mesebeli hercegnő a mi világunkban ragad, és itt kell boldogulnia. Felnőtt fejjel m... Teljes kritika
Nem, sajnos nem maga a film szomorú, hanem az én érzéseim ennek kapcsán. Az első részét újra és újra lepörgettem, nagyon tetszett, ahogy összekötötték a mesét és a való világot. Illetve ott nem volt 850millió zene a játékidő alatt. Pont annyi éneklés... Több