District 9

District 9

2015.03.08 Rayman102

Érdekes film, de nekem tetszett. Egy jó kis sci-fi.Talán van pár olyan dolog amit nehezen lehet érteni. Én reménykedek benne, hogy lesz valami folytatása.

2015.05.18 a.edit63

Hatalmas film volt, nagyon tetszett. A nagy életszerűséggel megrajzolt nyomornegyed, benne a teljesen szürreális idegenek - hatalmas ötlet. A sztori pörög, és tényleg tükröt tart mindannyiunk elé.

2016.04.26 mrfaktor

Nagyon tetszett. Az év egyik legjobbja. Remek megvalósítás, a doku jelleg ütős hangulatot árasztott. A történet is csavaros meglepő volt, az élethű látvány pedig csak tetézi az összképet. Bár a főszereplő játékánál olykor rezgett a léc, de nem volt vészes.

2015.06.03 Skarsh

A District 9 egy nagyon jó film. A dokumentumfilmes megvalósítás nagyon találó a történetmesélés szempontjából. Remek jelmezek és látványvilág jellemzi, nem bővelkedik CGI-ben, mégis odaszögezi a nézőt a film elé. Tele van izgalommal és feszültséggel. Várjuk a folytatást!

2015.10.21 Blindspot

Vihettek volna bele kissé több akciót, mert ez így kissé laposra sikeredett. Rontotta az élményt, hogy teljesen sutának tűnt szinte az összes kis jelenet. Nem is nagyon töröm magam rajta, hogy felmagasztaljam hisz rémes film lett! Nem ajánlanám senkinek!

2016.07.22 Igob1

Nagyon tetszett. Izgalmas ez a kézi kamerás szerű nézet, hogy olyan mintha végig egy riportot látnék és a szereplőkkel együtt élném át az összes konfliktust, történést. Egyedi érzés ez és tényleg nagyon örülök az ilyen filmeknek. Moziban tökéletes élmény volt.

2015.06.05 era93

Elég erős kis film. Elgondolkodtató arról, hogy az emberek viszonya is milyen lenne ha egy más faj jönne a Földre. Tele van akcióval és izgalommal amit elsőre azért talán nem is vártam. Így meglepetést okozott.

2015.11.18 Regi82

Talán a zene a legjobb sajnos. Számomra nem lettek olyan hitelesek ezek a űrlény karakterek viszont az tetszett,hogy a története eredeti és végre nem egy szokásos amerikai városban forgatták így a helyszín is tetszett,de nem az a film amit havonta újra újra megfogok nézni.

2016.07.27 Karolyka

Zseniális film lett ez. Azóta se csináltak ilyen jó űrlényes filmet. Izgalmas és eredeti elgondolás, ami nagyon fontos. Érdekes az egész ahogy a főszereplő szemén keresztül látjuk. Ez az ugráló kamrás szemmód mindig is nagy kedvenc lesz mert így mégjobban bele tudjuk élni magunkat a filmbe.

2015.06.24 Newyqrk

WoW egyetlen rossz amit eltudok mondani, hogy többre számítottam. így olyan lezáratlan lett számomra. Minden más nagyon jó volt a filmben. Remek volt az idegenek bemutatása! Az ember viselkedése és mohóságának a felmérése. Le a kalappal. Mondjuk tényleg elbírna egy folytatást

2015.10.12 Alexa

Nagyon tetszett a film. Az a helyzet, hogy valahogy így képzelem el, ha egy hasonló faj látogatná meg a bolygót. Az emberek még egymással is képtelenek együtt élni, nemhogy egy másik civilizációval. A főszereplő remekelt, az elején az idegeimre ment, de szép karakter- (és egyéb) fejlődésen ment át a végére

2020.01.04 idanka

Elsőre kicsit meglepődtem a dokumentum film jellegén, de a mai napig ez a kedvencem.

2018.01.04 Dius0520

Nagyot ütött, mikor először láttam. Ritka jó filmnek találom még mindig, pedig azóta bővült a kínálat.

2016.04.23 johnny87

Dúrva és hatásos mint egy horror film.Ennyi dráma fantázia és egy ilyen story afrikából.Főleg ahogy kibontakozik az egész cselekmény nem is gondolná az ember.Szinte minden benne van ami egy filmbe bele lehet tenni.