Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Disturbia

Lonka   2020. 03. 04.

Érdekes film volt, nekem tetszett. Mindvégig lekötötte a figyelmemet. Shiahoz is nagyon illett a karakter.

indingo   2016. 11. 18.

Remek kis film. én bírom a történetét és itt figyeltem fel először Shia LaBeoufra, hogy na ebből a gyerekből lesz valaki.

Deku   2017. 11. 20.

Nem volt az amit vártam tőle és ez a csalódás sajnos elég volt ahhoz, hogy ne is kedveljem. Jobban tettem volna ha szimplán elkerülöm ezt a filmet mert nem veszítettem volna vele semmit. Sőt így még ki is dobtam az ablakon egy csomó időt.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Nagyon jó kis film, végig izgalmas és pörgős, nagyon eseménydús. Tetszett a története újszerű volt. Ajánlom mindenkinek.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Nagyon izgalmas és pörgös thriller. Remek film. Nagyon szeretem Shia LaBeouf-ot és ezt a szerepet mintha rá öntötték volna. Viszont a szőke kiscsajszi sajnos nemigazán nyerte el a tetszésemet. A történet igazán izgalmas és végig fenntartotta a figyelmemet.

Ha a lelked nem készült fel egy darabolósabb, nyomasztóbb műre, viszont unod a bugyuta sztorikat is, akkor itt az ideje megnézni (vagy újranézni) a Disturbiát, véleményem szerint nem fogsz csalódni.
Értékelés: 8/10 több»

A filmet a kaliforniai Whittier és Pasadena városában forgatták, vagyis Kale és Mr. Turner otthona, amelyek a filmben egymás szomszédságában találhatóak, valójában két külön városban vannak.

(SódóGA)

Carrie-Anne Moss 5 hónappal második gyermeke megszületése után forgatta.

(SódóGA)

A film címe a “disturb” (zavar) és a “suburbia” (külváros) szavakból tevődik össze.