Disturbia (2007)

Disturbia

Sabnock Sanatory   2021. 10. 03.

Szia, Shia! Ez nem volt rossz

Alfred Hitchcock... Hátsó ablak 1954... Ismerős? Nekem nagyon, és szomorúan közlöm, az eredeti és a remake is klasszisokkal jobb. Na mindegy is, hát nézzük ezt a filmet, vegyük csak górcső alá! A rendező, D.J. Caruso húzott egy nagyon jót, és a mozif... teljes kritika»

indingo   2016. 11. 18.

Remek kis film. én bírom a történetét és itt figyeltem fel először Shia LaBeoufra, hogy na ebből a gyerekből lesz valaki.

Deku   2017. 11. 20.

Nem volt az amit vártam tőle és ez a csalódás sajnos elég volt ahhoz, hogy ne is kedveljem. Jobban tettem volna ha szimplán elkerülöm ezt a filmet mert nem veszítettem volna vele semmit. Sőt így még ki is dobtam az ablakon egy csomó időt.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Nagyon izgalmas és pörgös thriller. Remek film. Nagyon szeretem Shia LaBeouf-ot és ezt a szerepet mintha rá öntötték volna. Viszont a szőke kiscsajszi sajnos nemigazán nyerte el a tetszésemet. A történet igazán izgalmas és végig fenntartotta a figyelmemet.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Nagyon jó kis film, végig izgalmas és pörgős, nagyon eseménydús. Tetszett a története újszerű volt. Ajánlom mindenkinek.

elekm90   2020. 03. 03.

Modern köntösbe bújtatott Hitchcock sztori, vannak benne izgalmak, de klisékkel teli, illetve nekem a 3 fiatal szereplő bugyuta volt, és ezáltal nem is túl szimpatikus. Egyszer nézős. 6/10

Lonka   2020. 03. 04.

Érdekes film volt, nekem tetszett. Mindvégig lekötötte a figyelmemet. Shiahoz is nagyon illett a karakter.

A filmet a kaliforniai Whittier és Pasadena városában forgatták, vagyis Kale és Mr. Turner otthona, amelyek a filmben egymás szomszédságában találhatók, valójában két külön városban van.

(SódóGA)

Carrie-Anne Moss 5 hónappal második gyermeke megszületése után forgatta.

(SódóGA)

A film címe a “disturb” (zavar) és a “suburbia” (külváros) szavakból tevődik össze.

(SódóGA)

A film elején Kale és az apja között zajló beszélgetés improvizáció.

(SódóGA)

Shia LaBeouf a szerepre való felkészülés során sok korábbi házi őrizetessel beszélgetett.

(SódóGA)

Ha a lelked nem készült fel egy darabolósabb, nyomasztóbb műre, viszont unod a bugyuta sztorikat is, akkor itt az ideje megnézni (vagy újranézni) a Disturbiát, véleményem szerint nem fogsz csalódni. több»