
Vélemények (24)
A distrurbia szorongást jelent a disturb, azaz zavart kifejezés és a suburbia, azaz külváros szavak összevonásával. Az Egyesült Államokban a külvárosokban élők szorongására utal. Akárcsak ebben a filmben, melyben a központi karakter, Kale (Shia LaBeo... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Alfred Hitchcock... Hátsó ablak 1954... Ismerős? Nekem nagyon, és szomorúan közlöm, az eredeti és a remake is klasszisokkal jobb. Na mindegy is, hát nézzük ezt a filmet, vegyük csak górcső alá! A rendező, D.J. Caruso húzott egy nagyon jót, és a mozif... Teljes kritika
Remek kis film. én bírom a történetét és itt figyeltem fel először Shia LaBeoufra, hogy na ebből a gyerekből lesz valaki.
Nem volt az amit vártam tőle és ez a csalódás sajnos elég volt ahhoz, hogy ne is kedveljem. Jobban tettem volna ha szimplán elkerülöm ezt a filmet mert nem veszítettem volna vele semmit. Sőt így még ki is dobtam az ablakon egy csomó időt.
A soft horror alapjában véve eléggé alulértékelt műfaj, de ez a film az értékelések tekintetében is a helyén van. Nem nyújt semmi brutális extrát, nincs benne a Hetedikhez hasonló őrült "meglepetés", de vannak jó színészek, van egy jó vonalvezetés, j... Több
A Disturbia kifejezetten egy érdekes és izgalmas kis misztikus thriller film lett, ami remekül fenn tudja tartani a figyelmet. Jó a történet, és ahhoz képest, hogy sok a fiatal benne, egyáltalán nem éreztem azt, hogy irritálna valaki. A színészek is ... Több
Hasonló filmek
Nagyon izgalmas és pörgös thriller. Remek film. Nagyon szeretem Shia LaBeouf-ot és ezt a szerepet mintha rá öntötték volna. Viszont a szőke kiscsajszi sajnos nemigazán nyerte el a tetszésemet. A történet igazán izgalmas és végig fenntartotta a figyelmemet.
Az angol "disturb" (zavar) és "suburbia" (külváros) kifejezések összeolvadásából keletkezett a "disturbia" kifejezés, és a külvárosi (ebben az esetben kertvárosi) szorongásokat jelölik vele, amikor valaki mentális problémákkal küszködik a peremkerüle... Több
Érdekes film volt, nekem tetszett. Mindvégig lekötötte a figyelmemet. Shiahoz is nagyon illett a karakter.
Egyszer még lehet nézni ezt a filmet, bár jobbat vártam. Inkább tűnt vígjátéknak, semmi feszültség nincs benne, nem kell várni rémisztő dolgokat. A történet egyszerű, a vége is sablonos, közben meg nem sok minden történik.
Modern köntösbe bújtatott Hitchcock sztori, vannak benne izgalmak, de klisékkel teli, illetve nekem a 3 fiatal szereplő bugyuta volt, és ezáltal nem is túl szimpatikus. Egyszer nézős. 6/10
AKI ERROL A FILMROL POZIVAN NYILATKOZIK ANNAK A MAX ELETKORA SZELLEMILEG 12 ÉV!!!! Borzaszto ez a film kerlek ne nezzetek meg!!!! Rohadt szar tuljatszott tini-lamur film 0 tortenettel, 0 izgalommal...nem hiszem el, kerem vissza az eletembol ezt a 1:45 időt!!!!!!! FELNŐTTEKNEK ÉLVEZHETETLEN!!!