Dungeons and Dragons: Betyárbecsület

Dungeons and Dragons: Betyárbecsület

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
Maver17

Hugh Grant

Egy nagyszabású kalandra indul egy sármos tolvaj és különc kalandorokból álló csapat, akik elhatározzák, hogy a nyomára bukkannak egy elveszett ereklyének.

A dolgok azonban hamar rosszul sülnek el, amikor ujjat húznak néhány rossz fickóval.

John Francis Daley rendezésében Chris Pine, Hugh… Több

Premier (HU): 2023.03.30. | SkyShowtime (2023.09.29.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2024.02.20 Tibor397141

Minden percért kár volt. Azt a 15 percet is sajnálom a hétvégémből.

2023.05.08 Tonyka

a nap véleménye

Üdvözlünk meseországban!

Az egyik kedvenc műfajom a fantasy, így hát nem érhet vád, h ez nem nekem való. Az esélyt megadtam neki, annak ellenére, h a bemutatóból láttam valószínűleg nem az én világom lesz. Sajnos bejött, ennek az alkotásnak egyértelműen a kisebb gyerekek a c... Teljes kritika

2023.04.07 Artemisia

a nap véleménye

Betyárok

A D&D játékok fantasyvilága végre egy többé-kevésbé méltó filmadaptációban elevenedik meg az enyhén szólva is rosszul sikeredett Sárkányok háborúja után. John Francis Daley és Jonathan Goldstein rendezők jó érzékkel szemezgettek a D&D által kínált, g... Teljes kritika

2023.04.08 drg0602

Tökéletesen elkészített kalandfilm!

Tegnap sikerült megnézem eme részemről tökéletes alkotást. Nem voltak túlzott nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatosan, de amit vártam, azt meg is kaptam. Elképesztő látványvilág, humor, jó színészi teljesítmények. CGI technológia jelen van az egész film alatt, de azzal együtt egy nagyon akciódús jó humorral ellátott, fergetegesen jó elkészített alkotás láttam tegnap este. Chris Pane, Hugh Grant, Michelle Rodriguez színészi teljesítménye tökéletes, le a kalappal a rendezés előtt is. A film csúcspontját, az alkotás végén éri el, ami egész látványosra sikeredett. Mindenképpen érdemes megnézni, de látvány véget mindenféleképpen moziba. Köszönöm szépen a Mafabnak a mozijegyet! Értékelés: 10/10

2023.05.09 Eastern79

Pazar fantasy

Ha létezik Fantasy-vígjáték akkor ez az. Könnyed humor, tökéletes látvány és fergeteges akciók. Elképesztően hangulatos, Michelle Rodriguez lubickol a szerepében de már a sírva röhögős temetős jelenet miatt is érdemes megnézni. Ezer éve nem szórakoztam ilyen jól mozgóképen. Csillagos ötös :)

A film 320 253 586 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 152 289 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film sok olyan helyen forgott, ahol a Harry Potter-filmekhez is rögzítettek jeleneteket. Ez különösen a belső, folyosókon játszódó jeleneteknél figyelhető meg.Szerző: Nyereg alatt Pizza

Az SFX magazinnak adott interjújában Michelle Rodriguez elárulta, hogy annak érdekében, hogy karakterét, Holgát autentikusabb barbárként tudja alakítani, hónaljszőrzetét nem vágta le, illetve 6 kiló izmot is felszedett.Szerző: Nyereg alatt Pizza

A filmet eredetileg a Warner Bros. Pictures fejlesztette volna, miután megnyert egy pert a Universal Pictures stúdióval szemben, a jogok viszont később a Paramount Pictures és az Allspark Pictures birtokába kerültek.Szerző: csd

Chris McKay neve is felmerült a rendezői poszt kapcsán, ő viszont A holnap háborúja című filmhez szerződött.Szerző: csd

(2023. 04. 23.)
Dungeons and dragons: Betyárbecsület kritika – ambíciótlan kikapcsolódás hömbörödő dagadt sárkánnyal
A Dungeons and Dragons: Betyárbecsület olyan mozis élmény, mint az osztálykirándulás háromórás célig vezető útját megszakító pisálás: nagyon kellett már, ezért igen kellemes, élvezed, amíg van és kulminál, de mikor vége van, elégedetten visszaballagsz a buszra és el is felejted az egészet. Több