Egy makulátlan elme örök ragyogása

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2015.06.04 Brigusz724

Ami engem ebben a filmben megfogott, és arra biztatott, hogy megnézzem az a műfaj megjelölés: Dráma | Romantikus | Sci-Fi. Sohasem gondoltam volna, hogy ezek a kategóriák ilyen szépen megállják a helyüket együtt, és mégis olyan filmet sikerült létrehozni, melybe mindháromból jutott. Szerintem szuper kis film lett.

2015.07.11 moony5972

Nekem nagyon tetszett ez a film. Erre azt lehet mondani, hogy kihagyhatatlan, mert egy csodálatos élménytől fosztod meg magad, ha bele se nézel. Szerintem igazán szórakoztató.

2017.06.17 miklosvaridori

Jim Carrey nem a megszokott szerepben tündököl...végre! Jó film, egyedi, utánozhatatlan, karakteres! Kate Winslet pedig hab a tortán! Elijah Wood is más arcát mutatja.

2015.04.25 adibandii

Egy megható és egyben romantikus film.Jim Carryt fura volt először egy romantikus filmben látni,de helyállt,Elijah Wood is tökéletes választás volt.Kate Winslet is nagyon jol játszik,de nekem a Titanicban jobban tetszik.

2017.07.19 Zsuzsy

Igazi klasszikus dráma, aminek van mondanivalója, érdemes megnéznie a kategória kedvelőinek. Akár többször is nézhető film, mert összetett és tanulságos, szórakoztató.

2015.06.30 drsolomon

Hollywoodi ugyan a film, de túlmutat önmagán, sokkal mélyebb és karakteresebb. A színészeket tökéletesen eltalálták, nincsenek üresjáratok, túlkapások és klisék.

2015.10.21 Blindspot

Valahogy már a címe se fogott meg igazán ennek a műnek. Gyanúm nem is volt alaptalan mert egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet semmilyen formában. Ennél sokkal jobbakat is láttam már. Sajnos nagyon nem jött be.

Felettünk a Föld
2009
A tökéletes trükk
2006

2015.11.21 Robi92

Ez a film talán csak azért tetszett,mert Jim játszik benne.Azért elgondolkodtató ez a film,főleg azért mert élethűen hozta a szerelem témát.Nem csak a rózsaszín felhőt ábrázolta amikor minden happy hanem azt a szürkeséget is mutatta ami előjön néha a kapcsolatokban.

2019.03.22 Tyoci

Remek szereposztás, romantikus történet. Régen láttam, de mindenképpen megnézem mégegyszer a közeljövőben. Nos, azóta megnéztem, ezért frissíteném a hozzászólásomat. IMÁDOM! Zseniális! Hangulatvilágában erre az új Csillag születik filmre emlékeztet..... Több

2015.08.03 Siriusalias

Nehezen emészthető film, de aki érdekeset szeretne nézni annak nem rossz, nem mondanám hogy annyira csúcs kategória. Jim Carreyről annyit tudnék hogy én szeretem hogyha nem feltétlenül vígjátékokban szerepel, de neki elég izgága alapvetően a stílusa ezt nehezen vetkőzi le.

2015.03.28 Bekmeli

Ezt a filmet nagyon jól összerakták, engem nagyon megfogott. Egyedi, egyedülálló történet, nagyon ötletes.Annak ellenére, hogy kiszámítható a vége, mégis érdeklődést keltő, izgalmas. Bátran ajánlom!

2015.11.03 Cptn_Cold

Bravúros lett a film. Konkrétan azt se tudtam hirtelen, hogy hova kapjam a fejem. Egyszerűen teljesen magával ragadott a világ, amibe volt szerencsém betekintést nyerni. Ennyire nem sok film ragadt még el.

2016.03.26 Garadi

Az egyik kedvenc filmem. Vicces, szívszorító, és olyan betépett, érdekes világot ábrázol, ami egyben rémisztő, és meghökkentő. Jim Carrey alakítása meglepően jó, pedig ugye ő típikusan vígjátékokban szokott szerepelni, de itt most remekül hozta a karakterét.

2019.04.02 habtündér

Bár nem tegnap láttam, mégis emlékszem, hogy a vártnál jobban magába szippantott a szereplők sorsa és konkrétan kirántotta a lábam alól a szőnyeget érzelmileg, annyira hatással volt rám. Nem "tetszett", mert TÚL furának, kuszának és nyomasztónak talá... Több