Elrabolva 2

Taken 2

2015.01.29 stiefelism

Kár volt meglovagolni az első rész sikerét. Kicsit túlzás volt, hogy most őt is elrabolták. A harmadik rész pedig....remélem nem akarnak több részt belőle, mert már nem nagyon tudnak mit kitalálni. Az első rész volt a legjobb.

2015.02.03 mobilman89

Kedvelem ezt a filmet, olyan színészek játszanak benne, akiket külön-külön is kedvelek, és jól alakítják a szerepüket. Pörgős, izgalmas mozi!

2014.10.05 jazzy

Az egyik legrosszabb és legértelmetlenebb folytatás, amit valaha látta, kár rá a szót fecsérelni, hát még az időt!

2015.03.17 Joachim

Szerintem jobb lett mint az első, kíváncsi vagyok a 3. részére. Tetszett a főszereplő leleményessége.Tipikus akciófilm, amit Liam Neeson jól előad.

2015.02.01 sharpshuta

Gyenge folytatása az első résznek, de azért egyszer nézhető sztori. Amit kiemelnék, az a főszereplő találékonysága, rátermettsége és kitartása, ami korábban említett negatívumok ellenére emeli a film fényét. Liam Neeson mindig jó befektetés.

2015.05.07 Krazy8

Elso resz volt a legjobb , a tobbi mind rossz . Liam Neeson jó színész , kár hogy akcióhőssé varázsolták . Errol a filmrol nagyon nem is lehetne beszelni , mert nincs nagyon mirol..

2015.04.30 borka91

Az első rész után nagyon vártam. Ez is tetszett, de az első izgalmasabb volt. Egyszerűen már majdnem hogy unalmas és szürreális volt, hogy a főszereplő minden helyzetet túlél, ha 50 támadnak rá, azt is! Egyébként nem rossz, de én jobbat vártam.

2016.02.05 KingPin

Fognám szépen a forgatókönyvírókat, és kilőném őket az űrbe, mert amit folytatás címen csináltak, az valami rettenetes. Hát senki kompetens nem volt a közelben, aki szólt volna, hogy ez így gáz? Ezzel az egész franchise veszített az értékéből, nem is keveset. Pedig az első rész...

2015.01.26 Fruzsiii

Jó ötletet dolgoz fel megint!

2015.01.30 csbabo

Szerettem a második részt is, ám az az első rész izgalmát nekem nem tudta vissza adni