Elrabolva 2

Taken 2

2022.08.17 JRD

Az első tetszett (még a nyilvánvaló hibái ellenére is) ám ez... nos... hm. Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Pedig a színészt imádom (még akkor is, ha nem a legfoglalkoztatottabb színészek egyike). Várható volt, hogy lesz folytatás, de szeri... Több

2018.01.19 mamiéstöti2

A trilógia leggyengébb része. Engem szinte végig frusztrált benne valami. Voltak benne eget verő nagy baromságok.

2017.04.17 indingo

Valamivel gyengébb lett, mint az első és sok mindenben hasonlít az elsőre, de azért jobb, mint a harmadik. Az elrabolunk mindenkit téma kicsit közhelyes.

2018.08.17 erahurka

Mintha az első rész paródiája lenne, de komolyan. Amilyen földhöz ragadt, egyszerű történet volt az, annyira túltolt a folytatás. Kézigránátokkal hang alapján beazonosított elrabolt lány, te jó isten!

2017.10.25 Deku

Kicsit sem tetszett és ezen az sem változtatott, hogy a színészeket kedveltem benne. Ez a film egyáltalán nem jött be és igazán ráfért volna valami, ami teljesen feldobja az egészet.

2018.09.12 Norbert93

Egyáltalán nem volt már szükség erre a filmre (persze a pénzügyi szempontokat nem tekintve). El lehet vele tölteni egy másfél órát, mert nem rossz film, de egyébként semmi kiemelkedőt nem mutat.

2022.08.14 Dorkateo

Nem szeretek 2. és 3. részeket megnézni, mert a legtöbbször csalódás. Most is az volt. A második rész története ötlettelen, kidolgozatlan, nyilvánvalóan csak a profit miatt készült el. Hiába Liam Neeson sármja, nem érdemes megnézni. Inkább újranézem az első részt.

2017.10.19 Szilonka

Érdekes módon jobban tetszene, ha csak egy film készült volna belőle. Az alapsztori mindig ugyan az és a végkifejletet is tudjuk. Nem igazán indította be a fantáziámat.

2017.11.03 Bazzzsi

Teljesen beszippantja a nézőt, az első részhez hasonló színvonalat hoz. A története bár hasonló, mint korábban, de az akció jelenetek mindenért kárpótolnak.

2017.07.25 Lonka

Egyértelmű volt, hogy az első rész sikerét kihasználva csinálnak egy újabb részt. Történetben ugyanaz, mint az első mégis teljesen más. Sok-sok harc és akció.

2019.01.21 Timcsi

Mivel már tudtuk, hogy mire számíthatunk már nem ütött akkorát, mint az első rész.

2019.06.02 kevelin

Liam Neeson legjobb filmje. A kémes elemekkel fűszerezett, szexrabszolgák életének bemutatása egy nagyon izgalmas, akciódús filmben. Imádom a mai napig.

2015.05.12 Syracuse

Létjogosultsága 0. Neeson bácsi nyugdíjas korára ér el oda, ahol Stallone, Willis és a többi feláldozható a karrierjét kezdte. Csak azt nem értem, hogy miért ezekért a filmekért rajong mostanában mindenki?

Teljesen átlagos akciófilm.