Elrabolva 2

Taken 2

2020.10.19 belavagyok

Az első rész sikere után meglepően sokat kellett várni erre a második részre, de megérte. Az elsőhöz hasonló izgalmakat tartogatott, nagyon lendületes a története.

2016.09.17 HannaK

Az első rész klónja, gyengébb kiadásban.

2017.01.26 Olivér Rózsa

Az első film nagyon jó volt és nagyot ütött, gondolom ennek sikerére akartak valami folytatást de semmi újat nem tudtak kihozni belőle. Végülis az első résznek a koppintása lett.

2016.02.12 Megamovie

Bryan Mills két évvel lánya elrablása után Isztambulba utazik egy biztonsági helyzet miatt, ahova magával viszi a családját is.Azonban a hallottaikat gyászoló albán maffia vérszemet kap és elrabolja Bryan volt feleségét,így újra indul a hajsza ezútta... Több

2018.05.07 Terminátor6

Nekem kimondottan tetszett a 1. felvonás, bár annak is voltak hibái. Ami viszont ezzel a 2. résszel történt az meglehetősen fejbe kólintott. Nem elég, hogy szinte újraforgatták az első részt (ami nem is lenne olyan nagy baj, hisz az egy jó film volt... Több

2015.05.10 hejnekem

Önmagában lehet nem lenne baj a filmmel, de hogy lemásolja egy az egyben az elsőt, úgy hogy igazából már semmi újat nem tud felmutatni, nagyon kiábrándítóvá teszi. Különösebben nem ajánlanám, sokkal kevésbé szórakoztató, mint az első.

2016.04.05 kissjanos21

Az első Elrabolva rész nagyon tetszett így izgalommal ültem le megnézni a folytatást de csalódnom kellett. Semmi extra nem volt benne mintha az első részt néztem volna

2015.07.26 szd91

Az első nagyon jó volt, ez a második olyan átdolgozás kicsit máshogy, de semmi extra. Van hogy legyen, de nem mutat újat, jó ez a címből is sejthető, de ennél azért többet vártam volna.

2015.02.21 oneminute

Az első rész után alig vártam a folytatást. Ez talán picit gyengébbre sikeredett, nagyjából ki lehetett számítani a végét. A fordulatok azért vitték magukkal a nézőt, Liam itt is nagyot alakított.

2015.05.07 Mate

Kimondottan lapos folytatás az első után. Eröltetett történet, idegesítően rezgő kamera.

2015.06.13 smith

Sokan kritizálják, de szerintem hozza azt ami elvárható. Tény , hogy sok újdonságot nem tartalmaz, gyakorlatilag az első rész másolása, és lehet tudni, hogy mi lesz a végkifejlet, ennek ellenére jó szórakozást nyújt.

2015.05.20 superxaba

Igazi Neesonra szabott ez a szerepe, kár hogy nem sikerült olyan jól mint az első, kicsit erőltetettebb, kicsit vontatottabb mint az volt, de még mindig megállja a helyét.

2015.06.24 ElfRider

Folytatásról révén szó engem nem lepett meg, hogy ugyan az az alapkoncepció, csak a körítés változott. Nem értek egyet azzal, hogy emiatt unalmassá válna. HA egy recept bevált az érdemes követni. Szerintem jó a folytatás is, bele raktak mindent a készítők, amitől egy ilyen film működik.

2017.02.26 Hercegno

Liam Neeson nagy rajongója vagyok, az Elrabolva első része az egyik kedvemncem, de szerintem ez egy rém gyenge film lett. Nem kellett volna folytatást csinálni, mert így csak rontott az egészen.