Én, a nő és plusz egy fő (2006)

You, Me and Dupree

Filmelemző   2018. 05. 14.

Jópofa, időnként kacagtató, máshol idegesítően bárgyú és alpári vígjáték. Ambivalens érzésekkel néztem végig, de tagadhatatlanul lekötött, főleg Kate Hudson miatt. Ő ugyanis ragyogó és szexi benne. Értékelésem: 5,5 / 10 pont.

indingo   2017. 12. 04.

Emlékszem azért ezt néztem meg a moziban mert több órás lyukas órám volt az egyetemen és mást nem adtak. A filmben semmi az ég egy adta világon nem történik. Ahonnan indulunk másfél óra múlva is ott tartott a sztori.

Sem Rorrey   2017. 02. 04.

Nagyon klassz film, Owen Wilsont itt szerettem meg igazán. Jó kis sztori, és a casting is szuper. Ajánlom, ha ki akarsz kicsit kapcsolódni.

[email protected]   2015. 10. 31.

Nagyon össze illik összevág a három főszereplő karaktere és alakítása. Igazán pörgős vicces és hangulatos kellemes vígjáték amin nem unatkoztam. Jól összerakott vígjáték.

Kutyus   2016. 05. 11.

A főszereplő színészeket nagyon szeretem és ebben a filmben sem okoztak csalódást. Pörögnek az események, profi és igényes a humora, végig szórakoztató a film.

fazsuzso   2015. 12. 20.

A film megtekintése után még inkább megszerettem ezeket a színészeket, kiemelve Owen Wilsont. Összeszokott, jó színészek. Egy percét sem untam, teljesen kikapcsolt.

Joe Russo, testvérével ellentétben szeret kamerák előtt dolgozni. Már az első közös nagyjátékfilmjükben is komoly színészi szerepet vállalt (kis költségvetésből készült a film, így nem volt más választása), de olyannyira bejött a dolog, hogy alakítását még díjjal is jutalmazták. Utána még több filmjükben is szerepelt, ám az Én, a nő és a plusz egy fő környékén vette fel a Gozie Agbo álnevet (később az Amerika kapitány filmekben és a Bosszúállók: Végtelen háborúban is ilyen néven kell keresni a stáblistán).