Eszeveszett birodalom

The Emperor's New Groove

2023.08.26 Ergit

Felnőttként láttam, így is nagyon tetszett! Többször is nézhető!!! Ugyan vannak benne túlzások, de minden valamire való filmben túlzások vannak, máskülönben nem lenne észrevehető mondanivaló, illetve unalmas lenne a cselekménye.

2022.01.31 Klauka89

Na, 22 év után hozzám is eljutott ez a mese, pedig 11 voltam, mikor napvilágot látott. Egyszerű mesének mondanám, semmi bonyolult csavart nem rejt a sztori, pont jó gyerekeknek. A kivitelezés a Papyrus és Herkules rajzfilmekre hajaz, itt jegyezném me... Több

2019.08.29 Timon

Érdekes+merész alkotás

Aztamindenségit,ez a mese abszolút nem semmi! Rengeteg újdonság,érdekesség,merészség,poén-tökéletes ahogy van. Imádom,nagyon klassz...Nagyon sokszor nézős alkotás.

2019.05.17 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas klasszikus Disney mese. Érdekes ahogy a király pár nap alatt mennyit tudott fejlődni emberileg, ha valódi emberek között van és persze az élete a tét. A dalbetétek voltak kedvencem.

2017.09.15 lolita13

Az egyik kedvenc mesém volt kicsiként. Mindennél jobban imádtam és szerintem naponta megnéztem vagy kétszer régen úgyhogy mindenkinek szívesen ajánlom.

2017.10.21 kevelin

NAgyon jó kis mese. Vicces, szórakoztató, neme gy bugyuta mese úgyhogy ezt érdemes bekapcsolni a gyereknek. MIndenkinek ajánlom

2018.03.23 hackerjulcsi

Kuszkofóbiás lettem ettől, haha :D Szerintem ez egy nagyon elme roggyant és mégis imdáni való mesefilm lett. Egyik személyes kedvencem, mert újat mutat, kalandos, van íve a történetnek és érdekesek a karakterek a filmben... ajánlom.

Rontó Ralph
2008
Roger nyúl a pácban
1988

2019.03.27 Csillagpor

Mert néha kell egy kis bolondság

Egyik kedvenc mesém. Kuszkó története egyszerű és nagyszerű. El akarják tenni láb alól a hatalommániás és semmivel sem törődő uralkodót, miután egy régi ott dolgozót ki akar rúgni. Lámakivonatot adnak neki méreg helyett tévedésből, és itt meg is indul a jól megszokott animációs komikus fonal. Gyönyörű látványvilág, zene és történet. Nekem ennél több nem is kell :)

2018.10.03 thejoker

Nagyon szerettem kicsinek sokszor megnéztem, egy igazán látványos, és szép mese, szórakoztató történettel jó zenével, amely tartogat egy egyfajta mondanivalót is, amiért igazán érdemes rá időt szánni.

2019.01.04 szabomarc

Az egyik kedvenc rajzfilmem, tetszik a változás amin végigmegy a film során a főszereplő. Egy nagyon jó történet a barátságról, bár nem egy bonyolult sztori. Mindenkinek ajánlom.

2018.03.19 NFG

Mindig is imádtam ezt a mesét! Rengetegszer láttam is! A zenéket nagyon eltalálták! Fülbemászók és pörgősek! Kisgyerekként nem szerettem az éneklős részeket, mert untam, de ebben minden perce élvezetes volt! A grafikája tetszik, mert a barátságos emb... Több

2019.03.16 Vágottszemű

Kiskoromban ezt a filmet is sokszor megnéztem és tetszett. Izgalmas film lett a kicsiknek. Az eleje tetszik nekem a legjobban a filmből. Bátran ajánlom megnézésre.

2018.01.30 zsani

Ez egy nagyon kalandos mese. Mindvégig lekötötte a figyelmem, sohasem éreztem, hogy unatkoztam volna rajta, akár egy percet is. Mindenkinek ajánlani tudom.

2016.04.27 ereln

Az egyik legszórakoztatóbb rajzfilm. Minden egyben van benne és nem is olyan hosszú, bátran merem ajánlani mindenkinek. A sorozat sajnos már nem volt jó belőle, tipikus "kellett csinálni, mert nagy siker volt a film"