Eszeveszett birodalom

The Emperor's New Groove

2015.05.21 Sissy

Nagyon aranyos kis film, a gyerekek imádják, de felnőtteknek is nézhető. Jó a történet, látványos a grafikája, szépen van animálva. Kisgyermekes családoknak csak ajánlani tudom!

2019.07.14 Dóra7.6

Gyerekként láttam először, de nemrég 27 éves fejjel is könnyesre nevettem magam bizonyos jelenteken, nekem klasszikus. :)))

2019.01.02 MissFortune

Szintén gyerekkori kedvencem. Imádtam:)

2016.03.21 RókaÚr

Nagyon szeretem ezt a mesét, szerintem zseniális, nagyon nagy dumák vannak benne, a kedvencem a mókus ugyan, de a többiek is aranyosak. Mondjuk ha az ember bele akar kötni, bele tud, például hol vannak Kuszkó szülei, stb. De azért továbbra is nagyon jó, mindenkinek abszolút ajánlom.

2015.01.27 sbalazs

Gondoltam hogy jó lesz amikor elkezdtem nézni. Az lett amire vártam nagyjából. Jó, eredeti alapötlet. Vicces karakterek, jó betétdalok. Humoros, kedves tanulságos mese. Kalandos, jól le lett zárva. Én nekem tetszett sosem unatkoztam rajta.

2015.02.21 hadur222

Az egyik legjobb animációs film, hatalmas poénok, humoros, szerethető karakterek. Számomra már csak az is viccessé tette, hogy Yzma, az udvar boszorkánya egy az egyben úgy néz ki és úgy mozog, mint a gimis magyar tanárom :D 5/5, bátran ajánlom mindenkinek!

2016.04.11 Phalanx

Az egyik kedvenc animációs filmem, szerintem ebben vannak a legjobb, felnőttek számára is élvezhető poénok, a láma hatalmas arc, aki kitalálta nagyon értett hozzá, hogyan kell szórakoztatni a jónépet.

Rontó Ralph
2012