Faculty - Az invázium

The Faculty

A filmben látható drogtesztes jelenet, az A Dologban (1982) látható vérvizsgálatos jelentet tiszteletére került be a filmbe! Szerző: Márton

Robert Rodriguez testvére, Tina is szerepel a filmben. Ő az a tetovált lány, akitől Marybeth megkérdezi, merre van a tanári iroda.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Famke Janssen 2016-ban elárulta, hogy még sosem látta a filmet, mivel nem szerette volna látni, hogy végzi a karaktere a történet szerint.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Delilah Profitt szerepére Jessica Alba neve is szóba került.Szerző: ps

Zeke autója egy 1970 Pontiac GTO típusú sportkocsi.Szerző: ps

A film elején, amikor Casey a mosdóban van, a falon Tito & Tarantula graffiti látható. A Tito & Tarantula az a zenekar, amely Robert Rodriguez több filmjéhez is filmzenét készített.Szerző: ps

A diáklány, aki kineveti Casey-t, amikor a fiú beüti a heréit a zászlórúdba, Sarah Talbot, a The Hollywood Wife Beaters zenekar frontembere. A nevetés Sarah ötlete volt, ami annyira tetszett a rendezőnek, hogy benne hagyta a filmben.Szerző: ps

Jordana Brewster, Elijah Wood és Shawn Hatosy szerepeltek a Pink Floyd "Another Brick in the Wall part 2" című videoklipjében. A dal a filmben is hallható.Szerző: ps

Gillian Anderson nem vállalta Valerie Drake szerepét.Szerző: ps