Fantasztikus négyes

Fantastic Four

2015.12.03 tamas84

Nagyon élveztem, nem csak izgalmas volt a történet, meg látványos a kivitelezés, de volt benne kellő mennyiségű humor és akció is. Minden egyben van benne, ami egy szórakoztató filmes estéhez kell. Családdal barátokkal bármikor meg lehet nézni, és a szórakozás garantált.

2017.02.25 Péter

Igazán akciódús film, amely minden korosztály számára, nemtől függetlenül jó szórakozást kínál. Humor is va benne bőven, ami nekem fontos szempont, sokat számít az értékelésben.

2015.06.19 szune40

Nagy Marvel rajongó vagyok azonban itt el kellett ismerjem, hogy alul múlták magukat. A színészi válogatás nekem nagyon nem jött be. Remélem a most készülő filmben sokkal jobbak lesznek mind a karakterek mind a történet.

2015.06.04 era93

Imádom a Marvel filmeket ez azonban elég gyenguszra sikeredett. Persze igaz az is, hogy ez még az elején van ezeknek a filmeknek. Szóval nem nyújtott maradandó élményt.

2015.11.14 jos78

Túl nagy meglepetést nem okozott a film, egyszer meg lehet nézni. A végére egy kicsit több akciót vártam.

2015.02.25 Phalanx

Bár mostanában ezek a képregény-filmek több mint jól tudnak sikerülni, ez még nagyon az alja a dolognak. Úgy tűnik, nem igazán fedezték még fel, hogy ezekkel a történetekkel, szereplőkkel, stb. nem csak agyatlan hálivúdi akciófilmeket lehet csinálni,... Több

2015.08.16 janipapo

Ez most minek kellett,semmi ötlet,egyre szarabbak az amerikai filmek.

2019.02.02 horade

Habár ezt tartom a legjobb Fantasztikus Négyes filmnek. Valahogy mégsem hozza a Marvel szintet :/