Vélemények: Fargo (2014)

Robinson76   2020. 03. 26.

Ebből egy évad is elég volt

Tudom, hogy sokan szeretik a Fargo-t, de engem sajnos nem tudott megfogni. Számomra egy kicsit bugyuta karakterekkel és abszurd helyzetekkel operál a sorozat. A havas, rideg táj és a sötét, szürke közeg, engem egy cseppet sem varázsolt el. Elvont és fura széria ez, mellyel nem igazán tudtam azonosulni. Lehet, hogy ez volt a baj?

hp   2015. 01. 24.

Ezzel a sorozattal nagyon belenyúltak a közepébe. Billy Bob és Martin Freeman párosa egészen rendkívüli, akinek bejön az abszurd, fekete humor, imádni fogja.

MMcFly2015   2016. 05. 13.

Van a sorozatnak egy egyedisége, ami nagyon jól működik. A karakterek néhol buták, a helyzetek abszurdak, de a rendezés és a krimi szálak nagyon jól működnek. A két évad teljesen különböző történet, és mindkettőbe benne vannak az előbb leírtak. A hav... több»

Deku   2017. 08. 17.

A Fargo tipikusan elvont és furcsa sorozat. Éppen ez a furcsasága volt az ami miatt érdekes lett és tetszett. Billy Bob Thornton szerepe pedig kifejezetten kedvencem.

Edii   2015. 09. 15.

Elég jól sikerült sorozat, minden tekintetben méltó párja az azonos című filmnek, talán még néhány szempontból le is hagyja, de nekem valami mégis hiányzik belőle...

rainman   2017. 11. 02.

Nem értem. Tényleg nem értem, hogyan lehetett ez ennyire zseniális?! Pedig nem volt benne semmi extra, nem volt akcióorgia, nem volt CGI. Voltak ellenben zseniális karakterek, nagyszerűen megírt dialógusok, fagyosan hangulatos képi világ, csavaros (d... több»

sonyxxx   2015. 06. 01.

Nagyon tetszett a sorozat, minden szereplő telitalálat, de főleg a két főszereplő. Nagyon átjött a hangulata, az egésznek a megrendezése. Magával tudott ragadni, végig izgalmas volt, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Wolowitz   2017. 01. 12.

Jól indult a sorozat de nem adta meg ami kell. Itt a film középszerűsége nem volt annyira nyomasztó mint sok másiknál és ez örömteli. Sokkal jobb filmeket is láttam már mint ez. Azonban egynek bőven megjárja. Lazán vitte a filmet és bőven elérte, hog... több»

vyctoria79   2019. 02. 07.

Már a mozi filmet is imádtam (William H.Macy, Steve Buscemi), de ez a sorozat is tökéletesre sikerült. Minden része lebilincselő. Martin Freeman és Billy Bob Thorton remek alakítást nyújt. A krimi kedvelőinek kötelező darab.

vinetty93   2016. 01. 03.

Nagyon érezték a tutit ezzel a sorozattal. Szerintem legalábbis a színészek játéka valami fenomenális és nem is vártam tőle kevesebbet. Van benne nem kevés fekete humor ami miatt talán kevesebbek gyomra veheti be de egy próbát mindenkinek megér.

avocados   2015. 08. 28.

Egy nap alatt kivégeztem, annyira nem bírtam abbahagyni. Mintha személyesen nekem írták volna ezt a sorozatot. Nem tudok más jelzőt mondani: fenomenális.

pj19   2018. 07. 05.

Zseniális sorozat,zseniális színészekkel és történettel!Különösen tetszett Martin Freeman alakítása, nagyszerűen el van találva a karaktere!Érdemes megnézni!Mindenkinek csak ajánlani tudom, kötelező darab!

Lester69   2017. 10. 24.

Oh jeez ! Ha lehetne azonnal 10 pontot adnék a Fargonak, ami szerintem a legjobb jelenleg futó TV sorozat. A Coen film nagy kedvencem, legalább 10x láttam és amit az FX kidobta az elsô évadot, azonnal lecsaptam rá. Összetett, groteszk, tipikus "coene... több»

totli   2015. 02. 10.

Billy Bob hatalmasat alakít, a sztori is remek. Bőven hozta azt a szintet, amit a film után várni lehetett. Az egyik legjobb minisorozat véleményem szerint.

James Pond   2015. 02. 10.

Sorozat függőknek kötelező darab. A szereplők egyszerűen zseniálisak. Nagy kedvencem volt a mozifilm is. Senki ne hagyja ki.

laszlototh   2015. 02. 15.

Legjobb krimi a mai televíziózásban. Akinek az első epizód nem jön be annak a többi se fog! A sorozat viszont remek!

Dtennant21   2015. 02. 24.

Nemrég indult és hát van bent jó pár olyan színész akit szeretek így adtam neki egy esélyt... Hát az tény hogy jó kis sorozat, de még milyen jó..

tothtamas   2015. 02. 13.

Minden sorozatfüggőnek látnia kell ezt a remek sorozatot! A film is jó volt, ez a széria pedig tovább viszi Coenék kultikus mozijának hangulatát. Az alakításokat is csak dicsérni tudom.

Hajrakte   2019. 11. 28.

A 3. Évadot kezdtem el a napokban, egyelőre kicsit lassabban pörög, mint az előzőek, de nagyon valószínű, hogy ez is óriási élmény lesz,McGregor fantasztikus :D

gyuszamen73   2015. 02. 21.

Zseniálisan jó sorozat, minden tekintetben méltó párja az azonos című filmnek, sőt több szempontból még le is hagyja. Fantasztikus az a szó szerint Halálos nyugalom, ami a cselekmény nagy részét uralja, hogy aztán előtörjön belőle valami véres brutal... több»

Rózsa   2015. 02. 19.

Megérte megnézni! Jó kis fekete humor! Zseniális színészi alakításokkal! Remélem még lesz folytatása!

forradalom   2015. 01. 24.

Elsőre megindult, remélem folytatások nem halnak el ;)

Hondati   2018. 01. 26.

Csak szuperlatívuszokban tudnék beszélni erről a hihetetlenül megalkotott filmtörténeti remekműről a trilógiáról amelynek minden epizódja tökéletes lett számomra.Kiemelném a fényképezést és a dramaturgiát.Az első évad után azt hittem gyengébb lesz de... több»

hadur222   2015. 02. 21.

Rendkívül fordulatos, izgalmas sorozat, sorozatimádóknak kötelező. Nagyon jó a szereposztás, lehengerlő karakterek. Összességében remek sorozat, ajánlom mindenkinek.

nandiwrc   2015. 02. 10.

Nem vagyok egy nagy sorozatnéző, de erre rávettek. Megérte, kár, hogy csak 10 epizódos, tudtam volna még nézni! Izgalmas, fordulatos. 10/10

Norbi   2015. 02. 24.

Egy krimi ami tele van fekete humorral! Jó karakterek dicséret nekik! Jól szórakoztam jöhet a következő rész!

dtrix   2015. 02. 08.

Kiváló atmoszférájú sorozat volt. A szereplők, a helyszínek, az egész sztori... Aki bírja a fekete humort, és a az igazán erős jellemű karaktereket, annak kötelező. Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy a következő évad csak ősszel jön. 10/10

viraag   2015. 01. 25.

Nem semmi szereposztás. Erős sztori.

Attila Herke   2019. 09. 02.

Jöhet a következő évad

Nekem nagyon tetszett mind a három évad. Várom a következő évadot.

wimate   2015. 02. 18.

Nem sok sorozatot szoktam nézni, sok helyen láttam reklámozva, így gondoltam belenézek. Nem bántam meg, magával ragadott, és a színészi teljesítményre még a legkevesebb panaszom sem lehet. Csak ajánlani tudom.