88% 2049 szavazat

Fel!

Up

2016.04.27 Bogi

Nagyon aranyos, édes mese. Minden szereplő szinte csöpög a cukormáztól, de éppen ezért jó és élvezhető minden korosztály számára. Nekem a vége kicsit olyan se füle se farkának tűnik, de ez miatt cseppett sem veszít értéket a film az összképet tekintv... Több

2016.02.10 norbi0102

Véleményem szerint, ez nem mese és semmiképpen nem szól a gyerekeknek. A történet szép és tanulságos, de a poénok azok nagyon gyengék, egyszer végig lehet nézni...

2015.06.30 padfoot8925

Édes, Kalandos és megható mese. Legmeghatóbb mese még így felnőtt fejjel is :) Minden korosztálynak ajánlom! Szívszorító, vicces, érdekes, tanulságos, nagyon szép kis mese!

2015.05.01 dps

A Pixar Studio egyik gyöngyszeme. Pete Docter elbűvölő darabja a műfajok különleges keverékét nyújtja: egyszerre egy keserédes szerelmi történet, egy magasban szárnyaló költői fantasy, egy lökött állatokkal teli rajzfilm, egy generációkon átívelő pár... Több

2015.07.14 prongs2001

Nem túl rossz, ámbár nem is túl jó film. Amolyan egyszerű sztori, amit már több filmnél megszokhattunk keverve 1-2 jó poénnal. Azonban nem lett korszakalkotó a kategóriájában. Egyszer nézhető.

2016.04.27 angel001

Aranyos,de nem túl izgalmas mese,eléggé elhúzták a történetet, elég szomorúan kezdődik, bár a vége vidám. Azthiszem nem sok ilyen gyerek mese van,amiben egy öregember a főszereplő.:)Engem annyira nem fogott meg.. De talán az ovis korosztály értékelné.

2015.06.12 fancsi094

Kicsiknek és nagyoknak, vasárnap délutánra nagyon jó családi program! Gyönyörű és szívhez szóló történet, az érzékenyebb lelkűek zsebkendőt is készíthetnek.

Egy bogár élete
Rontó Ralph
2012
Hol nézheted: HBO Max,Disney+

2017.09.28 Bibabac

Aranyos kis mese, ami már az első negyedórában megríkatott. Hangulatos látvány és zene, szerethető főhős, igazából minden megvan, ami egy meséhez kell. Mind a felnőttek, mind a gyerekek számára tartalmaz mondanivalót.

2015.06.22 ElfRider

Nagyon aranyosra sikerült a két főhős karaktere, ez is egyik titka a sikernek. Emellett a történet is nagyon kedves. Amikor elveszíti feleségét az öreg bácsi az nagyon szomorú , emiatt nagyon szorítunk neki hogy sikerüljön neki megvalósítania felesége álmát.

2017.10.22 veresszsoltika

Aranyos film tökéletesen hozzá illő zenével, látvánnyal. Érdemes megnézni, mert jó kikapcsolódás, maradandó élmény, és nagyon jó a humora, klasszak a jelenetek.

2016.07.28 Homer

Érzelmes hihető mese és ez adja legjobb pozitív benyomást. Nagyon szórakoztatóak és szerethetőek mindig a szerelmespárokról vagy nagy barátságokról szóló mesék. Végig szurkolunk a szereplőknek és ebből is látszik ,hogy milyen jól kiegyensúlyozták a megható és a vicces momentumokat.

2016.04.11 BallEr

Eleve a cím se fogta meg a kíváncsiságomat. Sokkal jobb filmeket is láttam már ez pedig nem közelítette meg az elégséges szintet sem. Nagyon nem tetszett és szerintem gyenge eresztés.

2019.01.18 tooker

Jópofa mókás és pörgős mese. Jók a hang- és képhatások illetve a szereplők gyorsan belopják magukat a nézők szívébe. Zajlanak az események, nem untat.

2016.12.31 Potoczkie

Az egyik legszomorúbb és legmeghatóbb animációs film, melyet valaha láttam, de ezzel együtt az egyik kedvencem. Gyönyörű történet, szuper a grafika és a zenéje is fantasztikus.