Felettünk a Föld

Another Earth

2024.04.29 Krisz

Jó a történet, de sajnos a film elég uncsi.

2017.04.18 indingo

Egy lassú, melankólikus történetről van szó, ami engem egyre jobban érdekelt. Ki lehetett találni, hogyan jön a lány a történetbe. A története érdekes volt, de még egyszer nem nézném meg.

2017.09.14 Deku

Igazán helyén való története volt a színészeket nem tudom így fejből de ők se voltak rosszak. Viszont apróbb gondok azok akadtak, némi logikai probléma de ez elnézhető volt neki.

2018.11.09 VvV

Nagyon nehéz a filmről beszélni. Eléggé felkavarja az embert a története, ami nagyon eredetire sikeredett.

2016.04.11 Szilonka

Érdekes film. A története egészen különös és valahol félelmetes is. Néhol tényleg úgy érzi az ember, hogy nem történik semmi. Picit azért felpörgethették volna itt.ott, de összességében nekem tetszett.

2018.08.07 TomÁcs

Nagyon izgalmas történetű film, ami beindítja az ember fantáziáját.

2020.10.24 elekm90

Valóban lassú folyású dráma, de egy érdekes koncepció. A főhősnő Rhoda élete egy apró hiba révén siklik ki, így a másik Föld felfedezése lényegében a "mi lett volna, ha?" gondolatmenet allegóriájává válik a néző részére.

A szem tükrében
2010
Hold
2009

2017.11.04 Bazzzsi

Valahol hátborzongató a film története, ha belegondolunk. Nem akartak a készítők nagyon mélyre menni a témában és így egy különleges történetet kaptunk.

2015.05.06 hsanya182

Tanulságos film, az életről szól leginkább, semmi más! A scifi vonalat is csak azért rakhatták bele, hogy meg tudjon történni egy "happy end", mert csak így tudott segíteni a kiscsaj a férfi életén, amúgy csak arra demonstrál, hogy szembe kell néznünk félelmeinkkel... Egyszernézős nekem. :)

2015.04.08 ANdraS

Egyik legjobb sci-fi amit valaha láttam. Nagyon, de nagyon emberi és szuggesztív sztori, a szépséges Brit Marlinggel (ettől a filmtől a kedvenc szinésznőm). Megható film egy reményről, hogy van más világ, ahol talán jóvá lehet tenni bűneinket vagy visszaszerezni boldogságunkat. Bár így lenne. Elfelejthetetlen.

2016.10.25 Fahéjgolyó

Nekem kicsit túl művészi film volt, talán komoly elgondolkodtatós filmnek szánták, egyszer nézhetős darab lett. Az alapötlet szerintem nagyon jó, egy nagyobb költségvetésű sci-fi-t szerintem ütősebb lett volna ebből a sztoriból.

2016.02.19 Lonka

Elég érdekes történet, melankolikus hangvétellel. Olyan lassúnak érzed, de semmiképpen sem unalmas, csak lassan építkezik. Talán az teszi még érdekesebb, hogy a másik földről semmi plusz információt nem kapunk. Csak azt tudjuk, hogy létezik.

2017.12.19 Greeta

Elég jó film. Azért is különös, mert alacsony költségvetésű, de nagyon erősek benne a párbeszédek és fő szálon kívül, a lány és a pali kettősének története is csak dob rajta.

2019.01.22 Timcsi

Nagyon mély a film története, amely már a másik föld ötlettel megállná a helyét, de valójában nem is ez a fő szál a történetben.