Frászkarika - Veszélyes éj

Fright Night

2020.08.17 Interfectorem Sabnock

Kifejezetten izgalmas és életteli horror, ami lekötött az első perctől az utolsóig. Jók lettek a maszkok is benne, minden klappol, nekem ennyi bőven elég. A sztori nem túl erős, de ez sem baj. A humor sem marad el, és ez is jól áll a filmnek.

2019.06.24 Kóborló

Egy vámpír a szomszédom

A Frászkarika, vagy, ahogy én emlékeztem rá, Veszélyes éj című, 1985-ben készült, Tom Holland által rendezett film is az egyik nagy kedvencem volt gyerekkoromban, ezért gondoltam, kicsit felelevenítem az emlékeimet vele kapcsolatban. Kicsit belegondo... Teljes kritika

2018.10.23 dailyfilmsan

Nekem bejött. Semmi félelmetes nem volt benne, viszont annál több szórakoztató jelenet. Nem akart bemesélni semmi téveset a vámpírkultuszba és emellett látványos volt. Minden elismerés a sminkeseké és azoké akik a spec. efekteket csinálták. Nagyon ott volt a szeren.

2017.05.23 justynaw

Egy kissé nehézkesen indult, de végül nagyon is felpörögtek az események, nem mondanám kifejezetten ijesztőnek, inkább a szorongásainkra próbál építeni a film. Szerintem ez nagyon jól megy neki, és ez a jó horrorfilm titka! ;)

2016.11.14 thomino

A főhős karaktere nekem egyszerűen valamiért nagyon unszimpatikus volt. Szerencsére azonban a film hangulata engem mindenért pótolt, érdemes megnéznie a műfaj rajongóinak, mivel egy eléggé különleges darabról van szó.