Gagyi mami 2.

Gagyi mami 2.

Big Momma's House 2
Norbi

Visszatér a minden lében kanál, gigantikus nagyi, azaz újabb megpróbáltatás vár Malcolm Turner FBI-ügynökre. Ezúttal egy látszólag hétköznapi családba kell beépülnie, hogy elhárítson egy a nemzet biztonságát veszélyeztető katasztrófát. A családfő ugyanis olyan számítógépes vírus kifejlesztésén dolgozik, amellyel megbéníthatja az ország informatikai rendszereit. Mindez azonban eltörpül a problémák mellett, amikor a házvezetőnőnek álcázott hősünk egy szétesett, nem működő családdal találkozik. Ráadásul Malcolm állapotos kedvese mit sem tud az akcióról.

Rendező: John Whitesell
Író: Don Rhymer
Forgatókönyvíró: Darryl Quarles
Premier (HU): 2006.03.02.

2019.07.28 Ms. Akárki

Nagyon jó vígjáték. Kicsit kiszámítható, de itt ez nem feltétlenül rossz az egyedi és zseniális poénok miatt. Chloë Grace Moretz-nek kifejezetten örültem, Martin Lawrence pedig hozta az elmebeteg formáját, amin szem nem marad szárazonXD

2018.01.18 mamiéstöti2

Kicsit féltem, hogy elveszik a kedvemet az első rész utáni extázis után, de szerencsére hozta ez is a kötelezőt.

2018.07.28 Norbi

Az első rész sem tetszett, de gondoltam merész lesz-e és megnézem a másodikat. Hát nem volt olyan rossz, de még mindig messze áll tőlem ez a film. Poénok, irritáló főszereplő.

2018.01.31 diumiu

Már az első résztől sem voltam elájulva, de adtam egy esélyt a folytatásnak, hátha, de kár volt. Nekem ez túl gyenge volt, erőltetett, nem szerettem, nem szeretném újra nézni.

2018.03.19 NFG

Az első részt nagyon szerettem, Martin Lawrence fantasztikus színész, a folytatás pedig szuper lett! Bár az előző jó magasra tette a lécet és azért szerintem nem ér fel hozzá, megállja a helyét és kihozták a maximumot, amit lehetett!